Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kell crossmotor forgalomba...

Mi kell crossmotor forgalomba helyezéséhez? Forgalombahelyezés feltételei?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A forgalomba helyezéshez az kell, hogy forgalomba helyzethető legyen. A krosszmotor, mint kategória általában nem ilyen, mert nincs rajta világító-fényjelző berendezés, kürt, tükör és egyéb apróságok, ráadásul nem felel meg a zajvédelmi előírásoknak sem. Ha endurót szeretnél forgalomba helyezni, akkor először is meg kell nézned, hogy megfeleljen az előírásoknak (nem elég, ha van tükör és lámpa, E-szabványúnak kell lennie), majd igazolnod kell a tulajdonjogodat (szabadon választott, hogyan), kell rá biztosítást kötnöd, majd eredetiségvizsgára és műszaki vizsgára kell vinned. A rendszám és a forgalmi engedély kiváltása valamikor közben történik meg, hogy pontosan mikor, azt nem tudom. A jogi hátterét az okmányirodában jobban el tudják magyarázni.
2009. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

te most viccelsz? én elég keményen nyomom cross kategóriában, na de ilyet még nem is hallottam, hogy bárki forgalomba akarna helyezni egy crossmotort, merthogy maga a képtelenség.

Na most sztem te egyszerűen nem crossmotorról beszélsz ... hiszen ha valóban fullcross, azt te az életben nem fogod forgalomba helyeztetni. Egy valódi crossal még betonon / aszfalton se nagyon tudsz menni, nemhogy lámpa meg tükör rá, ez jó vicc ...

De mondd csak, milyen típus az pontosan? Most már felizgattál :-)

2009. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!