Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mien nagytestű robogó van max...

Mien nagytestű robogó van max 80 ezerért?

Figyelt kérdés
persze nem újonnan használtan Budapest környékéről tud valaki? (Simson hittérítés nem kell nem lehet ennyiért venni vagy csak rosszat se kell thx)
2011. júl. 18. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél Simsont, robogót ennyiért úgyis csak rosszat lehet venni... :D bocsi de nem tudtam kihagyni :)

Na de a viccet félretéve. Mennyire nagy testű neked a nagytestű? Mint például egy SR 50, vagy egy Aerox?

2011. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Yamaha Axis, Honda Lead.
2011. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

80 ezerért kapsz már egy viszonylag tűrhető (nem taiwani)Mountain bike-ot...


De ennyi pénzért csak egy leharcolt pizzafutármaradékot kapsz,ami még éppen hogy megy...

2011. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sr 50 azért fullos :D nekem megtenné valami 10 éves suzuki vagy iesmi
2011. júl. 19. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Piaggio Typhoon, én tavaly 75.000 Ftért vettem, és idáig egy gyertyát kellett vegyek bele, na meg egy alapos karburátor tisztítás is ráfért, de nagyon jó gép én megvagyok elégedve nagyon vele, főleg ennyi pénzért.
2011. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!