Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már előre félek, nagyon le...

Már előre félek, nagyon le fogok égni. Szerintetek milyen lesz? "túl fogom" élni?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy én még sohasem vezettem...kresz-ből most vizsgáztam le 1 hibaponttal, de még életemben nem vezettem. holnap lesz az első órám vezetésből, és szerintem mindenki lefog nézni engem, már itthon is "cseszegettek" emiatt, hogy én sosem vezettem még.:( Miket fog vajon az oktató is gondolni? lehet, hogy tök türelmetlen lesz, és ostobának fog tartani. Szerintetek nagyon ciki lesz? Nehéz megtanulni az alapokat? nehéz autót vezetni? Még messze van a holnap, de én már most nagyon tartok.:(


17/L


2011. júl. 21. 13:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
csak nyugi ne parázz mert akkor nem sikerül csak nyugaton az a lényeg! És sok sikert!
2011. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hamar belejössz szerintem, nem olyan vészes az... ?iért nem

szóltál megtanítottalak volna legalább az alapokra :D

17F

2011. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigiek válaszát!:) Ohh, miért nem szóltál, hogy vállalsz kezdőket?:D:P
2011. júl. 21. 14:02
 4/14 anonim ***** válasza:
kresz után először ugyis a rutin jön, ha azzal megvagy jöhet a városi vezetés. elöször tuti tesztpályán kell vezetned, ott meg nem sok mindenben tehetsz kárt. én bátyám autóját vezettem egy szép nagy füves placcon, ott ugysem szólhatnak bele hogy nincs jogsim :D
2011. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, az oktató látott már kezdő vezetőt. Az a dolga, hogy megtanítson.
2011. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mióta elterjedt ez a hülyeség, hogy illegálisan tanítgatják a szülők meg a felelőtlen haverok a pelenkából épphogy kinőtt tiniket vezetni, azóta szinte sikk lett úgy odamenni, hogy "én bezzeg már tudom".

Nem tudom, feltűnt-e, hogy azért megyünk autósiskolába, hogy OTT tanuljunk meg vezetni! Éppen ezért mondtam én határozott nemet, amikor engem akartak még jogsi előtt itt-ott "jóindulatúan" tanítgatni. Nem! Majd az iskolában! 6 éve van jogsim, elsőre átmentem, pedig azzal kezdtük az első órát, hogy hol a fék meg a gáz. Ja, és nő vagyok.

2011. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mért, most azzal mi bajod van hogy fater kivisz téged egy füves placcra amire kva nagy, és az égvilágon senkinem nem árthatsz? Én legalább megtanultam könnyen és gyorsan elindulni, váltani, meg tolatni.
2011. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem közuton vagy tökmind1 mit vezetsz, és még csak nem is illegális.
2011. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hogy ennyien leírták a véleményüket. Megnyugtattatok egy picit. Végül is...igaz, azért "iskola", hogy ott tanuljak meg vezetni. Köszönöm, hogy felnyitottátok a szememet!
2011. júl. 21. 14:50
 10/14 anonim válasza:
Nyugi, én nagyon béna voltam először. :D Kormányozni is alig tudtam, mindig vagy a padkának mentem neki, vagy a másik sávba mentem át, parkolástól is nagyon féltem(az a mai napig nem igazán megy :D), de egyik vizsgarésznél sem buktam meg, elsőre ment mindegyik, pedig az elején úgy tűnt, hogy nekem soha nem lesz meg a jogsim. Meg arra gondolj, hogy az oktató azért van ott, hogy segítsen. :) (mondjuk az enyém nem volt jó://)
2011. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!