Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy BMV 323 323i Automata...

Ricsi PI kérdése:

Van egy BMV 323 323i Automata Cabrio-m. Jobb oldali a kormány. Zavaró lessz vezetés közben? Most kaptam meg a jogsimat.

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Háááát... zavarónak zavaró (hisz jobbra tartás van,és te meg pont úgy fogsz menni vele hogy a másik autó mögül nem nagyon fogsz kilátni , ha csak ki nem dugod teljesen az autó orrát) pl: előzés!


De amúgy meg lehet szokni!

2011. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elképesztően sz@r élmény...

Friss jogsival szinte garantáltan összetöröd Magad.

A vezetés még hagyján de gondold végig,ahhoz,hogy előzésnél kinézz - a fél autót át kell tedd a másik sávba!

Nem véletlenül van annyi bal oldala törött meg tükörhiányos angol rendszámos verda.

Olcsó húsnak híg a leve.

Terepjáróból viszont jól kilátni,ott tényleg félóra alatt rájössz az ízére ...

:)

2011. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem zavaró, hanem balesetveszélyes. Pláne ha friss jogsis vagy. Beragadsz egy traktor, kombájn vagy lovaskocsi mögé nem tudsz előzni. Általában az ilyen olcsó autókat Nagy-Britanniából alkatrésznek esetleg bal-kormányosra alakítás céljából szokták behozni Európába. Bár a kérdésfeltevésből arra következtetek hogy neked mindegy csak olcsó legyen, de ha komolyan gondolod akkor szerintem keress egy akiós temetkezési vállalkozót is.
2011. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mellesleg ha jobbkormányos akkor rögtön menj egy szerelőhöz akivel a lámpákat kicseréltetteted,mivel az a lámpa más merre fogja a fényt szórni és a rendőrök szerintem bűntetni fognak ezért!
2011. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond! Csak mindig vidd magaddal az asszonyt is,aki majd mondja,amikor előzhetsz...:D:D:D:DDDDDDdddd
2011. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Te aztán nem kispályázol... friss jogsival bmw, ráadásul automata, ráadásul cabrio, ráadásul jobb kormányos...


Őszintén: ha meg akarsz tanulni vezetni úgy, hogy bármikor bármilyen autót el tudj vezetni (hiszen a tanulásnak ez lenne a lényege) ezt a kocsit úgy ahogy van felejtsd el! Nem csak veszélyes, de automata váltós kocsival soha nem fogsz megtanulni rendesen vezetni...


Én a helyedben ezt most szépen eladnám vagy becserélném és vennék egy kis teljesítményű (max. 80-100le) olyan cabriot (ha már mindenképpen fontos a cabrio) amit nem sajnálsz... A kezdő időszakban úgyis lesznek kisebb bakik, itt ott meghúzod, stb... És manuális váltósat vegyél. Hidd el, ha most megszokod ezt és hirtelen majd manuális váltós kocsit kell majd vezetned, ott fogsz szenvedni, és ezt ténleg jó szándékból írom. Ha már van 1-2-3 éves vezetési tapasztalat, akkor már talán lehet ilyen automatában gondolkodni, de addig szerintem nem. Mivel az Mo-n levő autók 99%a manuális, szinte biztos hogyha más autót kell vinned, az manuális lesz.


A jobb oldali kormány: szerintem nagyon veszélyes egy kezdőnek: nem csak az előzés miatt, teljsen más kilátni belőle, simán sávot váltani, stb... Ráadásul a meg is szokod ezt, utána megszokni egy bal kormányost, nagyon fura lesz...



Tudom hogy feeling, meg olcsó, de ha rám hallgatsz, ezt elfelejted...

2011. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
:D xD az asszonyos válasz nagyon vicces de helyesis:D:D
2011. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A BMV-t duplavével kell írni, így: BMW (Bayerische Motoren Werke). A lessz-t pedig egy sz-el: lesz. Egyébként vezetés közben nem zavaró, csak közlekedés közben. A kormány pedig tényleg jobboldali, hisz FIDESZ-es, viszont a te autódban levő kormánykerék nem az, az csak jobb oldalt van. Ennyi helyreigazítás után persze kíváncsian teheti fel magában az ember a kérdést hogy ki lehetett az a címeres ökör aki friss jogsi mellé képes volt egy automata 323i BMW-t vásárolni magának. Értem én hogy így olcsóbb, de ha spórolsz:

-akkor ne egy benzinzabáló élménygépet vegyél magadnak

-menj ki az utcára és nézdd meg hogy a magyar utakon közlekedő autók 99%-bán melyik oldalt van a kormány

-majd mielőtt megvennéd gondolkozz el azon hogy vajon miért kerül fele annyiba egy jobbkormányos autó.

Vágom én hogy menő a fiatal kis szarosok körében a Bömös, a kabrió meg kihagyhatatlan fíling, sőt az automata kocsiban még váltani sem kell, csak arra szeretnélek megkérni hogy ne használdd az autódat, így is elég hülye van az utakon. Köszi!

2011. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 GyuRi077 válasza:
egyenlő egy öngyilkossággal !
2012. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!