Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift 2-esre szeretnék pótfékl...

Swift 2-esre szeretnék pótféklámpa matricát, valaki azt mondta, hogy nem szabályos. Szerintem, az, mert a fék piros színe látszik, csak éppen nem egy csík, hanem egy felírat. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 16:32
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:

Szívesen gyorsulnék veled, persze nem lenne fair, mert van kis korkülönbség, és valószínűleg egyenesben te lennél a jobb.

Valami ilyesmid van? :

[link]

Én legalább alacsonyan ülök, hidd el az öreg bmwben sokkal "sport"abb az érzés.

Ennyi pénzből meg mutatom miket lehet venni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

értem én hogy ne legyen baja, de ha az ember körültekintően vásárol használt autót annak sem lesz. Főleg mert bmw minőség és nem suzuki. Arról nem is beszélve hogy sokkal nagyobb biztonságban vagy egy esetleges balesetnél mint a még mindig papírkarosszériás suzukiban.

2009. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

Te nagyon bmw őrült vagy!!! ;) Nekem az X5-ös tetszik csak.

Én anno nissan almerát akartam, de mint írtam féltem a használt autók hibáitól.

Csak megjegyzem: ezek a suzukik nem azok a papír suzukik, mint a 15 évvel ezelőttiek.

Az autó-motoros link nem friss. Jó, nem a te hibád. Szóval már nem ilyen áron osztogatják. Én egy kanyarban sem éreztem, hogy fékezésnél a hátsóm kitőrne valamerre. Mindegy, ahány teszt, annyi vélemény. Mindenesetre ötödikbe kétszer raktam, a harmadikat és a negyediket szereti, már csak a fogyi miatt is. :D

2009. ápr. 23. 06:28
 23/55 anonim ***** válasza:

Azán nagy BMW fan. Azok közül is egy ilyen tetszene a legjobban:

[link]

[link]

De egye fene kipróbálnék egy olyan swift sportot is:)

Nincs egy képed a kocsiról meg magadról? Megnézném már ezt a vagány suzit meg a gazdáját.:)

Hogy érted hogy nem használod az 5.et? Akkor városon kívül miben közlekedsz? Mert fogyasztási szempontból az a leggazdaságosabb.

2009. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:

Nem használom az ötödiket, mint írtam a harmadikat és a negyediket szereti, jó a fogyi is. Az ötödik csak utazó sebesség. Autópályán nagyon ritkán megyek vele.

Te melyik városban autózol?

2009. ápr. 24. 17:21
 25/55 A kérdező kommentje:

Közben nézegettem a használtautókat...

Vicces: első gazda, nő tulajdonos, megkímélt, nem dohányzó, garázsban tartott stb.... :DDD Ha mindegyik ilyen lenne...

2009. ápr. 24. 17:25
 26/55 anonim ***** válasza:

Na így már értem sebességet, és egyetértek. 5. városon kívül tartós haladásra való. Illetve 6. 7. ... akinek olyan van :)

Én Kaposváron és Somogy megyében autózom főleg, odavalósi vagyok. De sajnos mostanában egyre ritkébban és főleg nyáron mert Budapestre járok egyetemre. Jó volna itt is vezetni, mert én szeretem a forgalmat, csak sajna nincs rá lehetőségem.

S te merrefelől?

Hát igen használtautók ilyenek. Ezért kell nagyon körültekintően választani. De tulaj szempontból meg muszály mindent megpróbálni hogy eladja a kocsit.

2009. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
Merre vagy? Rég nem írtál.
2009. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

Itt vagyok, csak lusta voltam bekapcsolni a gépet, sokszor elég melóban nézni a monitort.

Szóval én Komárom-Esztergom megyei vagyok. Én minden nap vezetek.

Pestre max csavarogni, vásárolni járok. Annyira nem vészes, bár évekkel ezelőtt sokkal jobb volt ott vezetni, mint erre. Kiraktam az indexet és már bent is voltam a sávban. Most meg... na mindegy.

Fent van a swift feliratom középen! Mivel swift tag vagyok, hamarosan rendszám keretem is lesz, ezeket 50 páronként gyártatják le a "szervezők".

Használt autót csak akkor vennék meg, ha ismerem, hogy ki és hogyan, mennyit használta. Pl. anyutól 7 éves az autó (újonnan vette) és 38 ezer km van benne. Garázsban tartott, nem dohányzó, első tulajdonostól, nő tulajdonostól, megkímélt állapotban stb. stb. :DDD

Milyen egyetemre jársz Pestre?

2009. ápr. 28. 20:08
 29/55 anonim ***** válasza:

Mit dolgozol hogy monitor előtt ülsz egész nap?

A BME-re járok építészmérnöknek tanulok, így esténként sajna én is sokat rontom a szemem. Szívesebben vezetnék :D Na majd ha én is dolgozom. De minimum valami motor a tömegközlekedés helyett.

Felirat csak ragasztva volt, vagy kellett lukakat is tömögetni vagy hogy tetted be középre? Ez a swift az valami klub? Nincs neten rólatok kép? Esetleg iwiw? :)

Anyudnak milyen kocsija van?

2009. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:

Kötözködhetek?

Ahhoz képest, hogy egyetemre jársz, a muszáj-t ly-nal írtad.... ;)

Anyunak Corsája van. Én bálnakéknek hívom.

Amúgy egy szolgáltató cégnél dolgozok, a számlázáson.

2009. ápr. 30. 11:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!