Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy jó állapotú...

Mennyibe kerül egy jó állapotú I-es vagy II-es GTI Golfi kb?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra, amivel lehet közelkedni pár évig úgy, hogy nem kell egyből nagyszervizzel kezdeni, miylen árkategóriától kell elkezdeni gondolkoznom
2009. ápr. 5. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hááát 1esnél 200, a 2esnél inkább 500. de el kell szomoritsalak mert olyan golfot nem fogsz találni amire ne kéne költeni két három éwig.
2009. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez tényleg elszomroított:S és az egyes golf 1.6karbisra ha az injectort átrakom akkor nagyjából lessz egy gti-m a futóműn kívül?
2009. ápr. 7. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
háát azért nem teljesen. ahhoz hogy átalakitsd k-jetesre kell még pár dolog. pl a tank. teljesen más rendszerű gti tank kell. a gti-nek elektronyos ac-ja wan. a gtin belsö hütésü erösebb fékek wannak. igy hirtelen most ennyi jutott eszembe. sztem jobban jársz ha egyböl gti weszel. de persze kiwitelezhető meg lehet csinálni
2009. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nah látom te érted a dolgot:) Én arra gondoltam, hogy a gti-n rajta van a kjet és annyi a változás a motorjában, igaz? Nincs könyített kuplung lendkerék és stb... NEm lehet 1es GTI-t venni ami egybe van és megfizethető azért tervezek ilyet
2009. ápr. 8. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
igen ugyanaz minden. annyi hogy a karbisnál elöl wan a mechanikus ac amit a segédtengely hajt. 1.5, 1.6, 1.8 mind ugyanaz.
2009. ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
vágesz, köszönöm
2009. ápr. 14. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!