Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyártják-e még a Danuvia motort?

Gyártják-e még a Danuvia motort?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 20:55
 1/2 anonim válasza:
2011. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 T5- ***** válasza:

A fent linkelt oldal elég régen élőhalott. Az Adriatica-t 2009. őszére ígérték...ja.


Mindegy ezt a Vlado féled Danuviát eddig még nem gyártották sorozatban, javítsatok ki, de úgy tudom egy darab SupeRetro és egy darab Nova készült el. Azt a piros Supert amit a honlapon látsz azt mostanában fejlesztgették tovább, hátsó lengővillát variálták, kapott egy fejidomot, meg mittudom én mit. Kékre fújták :-).

Vlado azt ígérte, hogy be fog indulni a gyártás, én nem hallottam róla friss hírt, hogy kapható lenne. Nem kizárt, hogy lesz belőle valami. Ő csendben fejlesztget, mikor elkészül valamivel bejelenti.

Pannóniás srácok máshogy csinálták, ők nagyon ígérgettek aztán lett egy ilyen....Pannonia rövid o-val. Azóta se semmi. Amúgy jó, meg szép dolgok ezek, csak hát ezek is csak a nevükben emlékeztetnek a régi MAGYAR motorokra. Francia erőforrás, külföldi alkatrészek, külföldi befektető, hát, én minden esetre bízok benne, hogy lesz még itthon jármű gyártás.


A régi DMV-125 meg DV-125-ös Danuviákat meg már rég nem gyártják, de gondolom nem erre voltál kíváncsi.

2011. júl. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!