Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kérdéseket érdemes...

Milyen kérdéseket érdemes feltenni használtató vásárlás esetén? Mire kell odafigyelni? Opel astra f

Figyelt kérdés
Milyen kérdéseket érdemes feltenni használtató vásárlás esetén ??? Mire kell odafigyelni??? Opel astra f
2011. aug. 14. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Elnézést is szeretnék kérni a vitapartneremtől,amiért begurultam.Nem szeretem,ha hülyének néznek,és úgy éreztem,hogy annak vagyok titulálva.

Kérdezőnek:Hogy konkrétan az astránál mire kell figyelni,az,ugye attól is függ,melyik modellt választod.

Mivel én semmilyen téren nem szívtam vele,ezért az egyetemes szempontokon kívül nem sokat tudok tanácsolni.De talán az az irányadó,mert egy viszonylag egyszerű autó.Nincs benne túlspirázva semmi.

Amit tudok róla,hogy az astrán a jobb hátsó sárvédő(ahol a tanknyílás van),dupla réteg lemezből készült,ezért a lemezek között lecsapódik a pára és könnyen rohad.Ezért nem meglepő,ha olyant találsz.De az astrák amúgy is könnyen rohadnak.Azt tudom javasolni,hogy fokozottan oda kell figyelni a vásárlás előtt,mert ez egy olcsó,nagyon keresett és kínált autó,tehát sok van belőlük.Autónepperek nagyon szeretik kipofozni,látszólag újjá varázsolni,tehát sok a zsákbamacska köztük.

2011. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Talán ide vágó dolog is van benne:


Opel Astra F-ről kinek mi a véleménye?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__199..

2011. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért,nem mellékesen megjegyezném,hogy szinte senki sem vallja be magának,hogy vett egy rakás sz art és csak később jött rá.Ehelyett elmondja,hogy ramaty autó.Ezért nem olvasgatom már a népítéletet.Furcsa mód minden autónak olyan 7.5 körül van az értékátlaga.
2011. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát baráti viszonyban nekem egy G Astrát vevő, például azt mondta: "Kicsit kevésbé sz@r mint a F Astra."

Bár előtte a főnök által a nejének vett hét üléses Zafiraját néztük át. Amilyent ő pont a gyerekek és a nagyszülők miatt akart venni. De nem telet rá neki.

Ezért később rákérdeztem, és azt mondja tartja véleményét, tényleg csak kevésbé sz@r, de csak ilyenre telet. Jó (anyagi)konstrukció kínált az Opel.

2011. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ilyeneket hallani !!! Egyébként még mindig vacillálok !!! F astra vagy 3-as golf????!!!
2011. aug. 21. 13:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Az f astra (szerintem) jó minőségű autó és nem nehéz fenntartani.Etekintetben a golf sem különbözik tőle viszont jóval értékállóbb,mint az astra.Nekem astrám van,semmi bajom nincs vele,ami van az nem az autó hibája,hanem az enyém.De én a mai eszemmel inkább golfot vennék.
2011. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!