Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az baj, ha 1000 km után egy...

Az baj, ha 1000 km után egy ml olajat se evett BMW 1.7 tds-em? Meg úgy általában az jelent valami rosszat ha több km futás után sem zabál olajat az auto?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 15:59
 1/4 anonim válasza:

Most dicsekszel? :-)

Semmi rosszat nem jelent. BMW-d van, szokd meg.

Nekem már a Zsigulis időkben is az volt. Engem állandóan azzal piszkáltak, hogy biztos sokat eszik.

A főnökömet 3 éve beszéltem rá, hogy cserélje le a Mazda2-ét egy 320d-re. 4,3-al jár.

2011. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj ha nem eszik olajat! egy autónak nem szabad hogy egye az olajat! az én 1,3-as ladámban még gyári motor van fúrás nélküli és egy fikarcnyi olajat sem eszik !amennyit beletöltök annyi is marad benne a következő cseréig
2011. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy valamilyen szinten értek az autókhoz, csak hát ugye eddig az összes autóval amivel dolgom volt mindig evett valamennyi olajat, és ez tűnt természetesnek, ahogy mások szerint is. Durva, hogy egy 1996os autó nem eszi az olajat..... Legalábbis 1000 km után egy kicsit se...
2011. aug. 17. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem volt széthajtva akkor persze hogy nem eszi meg. innen tudod hogy klassz az autó (nem kopott a henger dugó és hogy a dugógyűrű frankón lehúzza az olajat )ennek örülni kell ;) na meg ha nem kormol :D .
2011. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!