Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Enduroval nehezebb menni?

Enduroval nehezebb menni?

Figyelt kérdés
Szerintetek elmenne nekem egy Krossz(enduro) motor??? Jelenleg van egy 50 kobcentis robogom es szeretnek vasarolni egy kb 125-250 kobcentis motrot. Nagyon nehez lenne megtanulnom??? Itt annyira nem a vezetesre gondolok hanem a kapcsolasokra es a kuplung hasznalatara.
2009. ápr. 15. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj el egy autós/motoros iskolába, ott megtanítanak, az M-es jogsi úgy sem jó hozzá.
2009. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jo persze ertem de a hegyi motorosoknak azt hiszed van jogsijuk??? Szerintem van akinek van de a legtobbnek nincs.
2009. ápr. 15. 21:28
 3/12 anonim ***** válasza:

én váltosmotorral kezdtem és hamar belejöttem a váltásokba kb 2 hét múlva már gond nélkül mentem vele de előtte se fullasztottam le szinte soha

biztos hogy szokni kell ha előtte csak robogód volt de tuti hogy menni fog

2009. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi a biztato valaszt.
2009. ápr. 16. 12:19
 5/12 anonim ***** válasza:

ha van hawernak egy szimosnja menj vele egyet:D

mert az nem dob el ha úgy csinálod de egy 25es eldob a g.cibe

de nem vészes megtanulni nekem elsőre ment.a lényeg az hoyg elsőnek tudd elméletbe mit kell csinálni

sok sikert

2009. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hat elmeletbe tudo mert ha jol tudom akkor leirom hogy kell ha nem jo akkor javitsd kiHa nincs uresbe teve akkor uresbe teves,begyujtas,kuplung behuzasa,egyesbe teves, a gaz huzasa parhuzamosan a kuplung kiengedesevel es menet kozben kapcsolas a kuplub got hasznalva) Azt szerenem kerdezni hogy nehez-e kapocsolni.
2009. ápr. 16. 12:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nehéz kapcsolni? Szerinted a sok motorosnak (nem fűnyíró robogós) neház volt? Megtanulták nem? Ne legyél már ilyen béna.
2009. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is robogóról ültem át 125-ös sportmotorra, megszoktam. Szerintem tetszeni fog, élvezetesebb váltós motorral menni. Ott már igazából is te kezeled a motort, a robogónak csak gázt húzol aztán teszi a dolgát.
2009. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek:)
2009. ápr. 18. 08:16
 10/12 anonim ***** válasza:
A kapcsolásokat nem lesz nehéz megszokni de 1 robogórol rögtön 250-esre az nagy váltás
2009. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!