Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor a Simson s51 enduro?

Milyen motor a Simson s51 enduro?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok.
2011. aug. 26. 19:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem az volt, mikor még fiatal voltam. Soha nem kínlódnék többet azokkal a sz@rokkal, csak azért, mert lehet váltani.
2011. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ne vegyél olyat! Nekem volt és állandóan kikészítette az idegeimet. Amíg nincs semmi baja persze addig jó, de ha egyszer meghibásodik, azután csak a gond lesz vele ...
2011. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Milyen gondok voltak vele?
2011. aug. 26. 21:12
 4/20 anonim ***** válasza:
Milyen nem? :D
2011. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy sokszor van baj vele, de ha épp nincs akkor viszont nagyon jó motor..:D

Amúgy ha meg akarsz tanulni szerelni, azon megfogsz..:)

2011. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
mik szoktak elromlani rajta?
2011. aug. 27. 10:15
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát röviden:minden

Amúgy viccen kívül, ami el tud romlani az elfog, akárhogy is vigyázol rá és karban tartod, főleg ha terepezel is(mert ugye azért enduro)akkor nagyon sokat fogod majd bütykölni.

Mindezek ellenére én nem akarlak lebeszélni róla, nekem kezdő motorom az volt (és szerintem szinte mindegyik motorosnak volt simsonja, akit nem apuci pénzelt)úgyhogy ha én most lennék újból kezdő akkor tuti, hogy azzal kezdeném!

Nem beszélve arról, hogyha valami elromlik és nem bírod házilag megcsinálni akkor fillérekért be tudod szerezni

2011. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szóval kezdö motornak jó?
2011. aug. 27. 13:26
 9/20 anonim ***** válasza:
Kezdő motornak tökéletes. Nekem is az van/volt még a mai napig megvan. Jó állapotút vegyél, vigyél magaddal olyat aki ért hozzá rendesen, igaz ha nagyobb baj van vele azt is meglehet úszni max 20-30ezerből. Az enyémmel semmi komolyabb gond még nem volt. Tűgörgő csere volt benne meg hengerfej mert a gyertyamenetet az előző tulaj picit leamortizálta. Amúgy elégé egyben van, bár valami kis gond lehet a karburátorral talán. De nagyon ritkán jön elő ez a probléma így nem szedem szét amég nem muszáj :D
2011. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülye kérdés de mi az a tügörgö?
2011. aug. 27. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!