Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio Liberty 50 2T-ről...

Piaggio Liberty 50 2T-ről szeretnék tapasztalatokat ha irnátok, Megéri nekem ha ilyen robogót vennék?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Ha mákot akarsz darálni vehetsz robogót, amúgy magyar utakra nem ajánlom. Azt se hogy 70-80al mászkálj vele végsebességbe meg azt se hogy párcolos kereken gurulj.

A forgalom is agresszív hozzá és az utak meg katasztrófálisak. Inkább vegyél simson-t legalább megtanulsz szerelni is ráfér még 1 ember akár kényelmesen és tapasztalat hogy ha robogóval fogsz 50el kátyút imádkozhatsz simoval nem is biztos hogy különösebben megérzed.

ui.: Élvezetesebb is vezetni egy váltóval rendelkező gépet és sokkal rövidebb távon megállsz vele a motorfék miatt mint egy robogóval.

2011. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Előző, nemnagyon ismered úgylátom ezt a motort :D. Nagykerekű, asszem akkora a kereke mint egy simsoné(talán icipicit kisebb). Nekem ilyenem van. Mostanában nagyon sokat megyek vele, mindíg pöc-röff. Csak benya és olaj kell bele. Nem fogyaszt sokat(3 liter talán 100on)). Nekem óra szerint 70-75 a végsebessége. Nagytestű, a sisak alatti tárolórész nem valami nagy, de azért lehet bele pakolászni. Hosszú utakat/túrákat is bírja. A lámpái is nagyon jók, a reflektor 2 módban is állítható, meg ugye alapból van a tompított is. Jó kis robesz ez, én nagyon megszerettem :)
2011. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Ja és kedves kérdező ha van még kérdésed erről a típusról akkor nyugodtan írj ide és válaszolok :)
2011. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Első te nagyon okos, a Libertynek pontosan 16"os kereke van mint az általad istenített Simsonnak. Jah de tárcsaféke van amivel jobban megállsz mint a szar dobfékeddel...
2011. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első , boldogulj csak a simsonoddal mert hogy én ilyen 30 éves sz@rsággal nemfogok kinlódni lány létemre .



2. köszönöm szépen ha lesz több kérédsem megkereslek, abban biztos lehetsz!!!!:)

2011. aug. 30. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
nah azért a jó öreg simsont nem fikázni :D persze nyilván igazad van lány létedre nem jön be ezt megértem. Nekem sismonom van barátomnak pedig libertyje. és egyet értek azzal aki azt mondja jó motor mert neki semmi baja nincsen vele és tényleg keveset fogyaszt és gyors erős motor. az üzemanyag szintmérővel nem sikerült bolodgulni de ezt leszámítva hibátlan.
2012. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ajánlott vétel a Liberty!

Városba, szaladgálós motornak tökéletes.

Rengeteg új, bontott, utángyártott alkatrész és kiegészítő van hozzá.

Futóműve, menetteljesítménye, fékei, kezelhetősége példás.

4 üteműhöz képest olcsóbban meg lehet venni (pl. Honda).

Hosszú távon drágább az üzemeltetése mint a 4 üteműnek (literenként, kb. 40Ft plusz költség a keverékhez az olaj).

Országútra, túrázni inkább nagyobb 4 ütemű a megfelelő.

2013. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es, a 4t-be is kell olaj, kb 1500-anként cserélni is kell, 1 liter olaj a 2t esetén is elég 1000-1300km-re és nem drágább litere a 2t olajnak. Amiben költségesebb, hogy legalább 1 literrel többet eszik, de lehet másfél, plusz hamarabb is kopik a motor, de olcsóbb a felújítás. Összességében drágábban tud üzemelni a 2t, cserébe dinamikusabb és magasabb a tartós utazója. Túrázni valóban nagyobb kell, én egy scarabeóval mentem egy nap alatt 240km-t, hát elég is volt.
2020. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!