Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha Simsonra fent elvezetett...

Ha Simsonra fent elvezetett kipufogót teszek, az nem fog zavarni a vezetésben?

Figyelt kérdés

Úgy értem,elég közel van a lábhoz,így esetleg megéget hiába a védő az is fémből van.


14/f


2011. aug. 31. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
hát igazából az endurokra raktak ilyen kiput gyárilag hogy ne menjen bele sár gondolom de teljesen felesleges ha nem sárba mész vele ráadásul említettek miatt veszélyes is lehet
2011. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Toborc ***** válasza:
ilyenkor már hosszú nadrágba, farmerba motorozz, és a fent futó kipufogón van ilyen védő rács ami nem melegszik anynira fel mint a kipufogó az is soka számit
2011. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem folyt vmi a kipufogóból. Ha megemelt kipufogóm lett volna akkor szépen odafolyt volna a lábamhoz.
2011. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom nekem is volt szinyóm ráraktam de 1 idő után már meleg volt a védő is és nekem kényelmetlen volt, vissza is raktam a simát.
2011. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most, hogy jön a tél és gondolom motorozni fogsz télen is, az enduro könyökben szépen lecsapódik a pára és belefagy, ezáltal eltömíti a kipufogó könyököt. Nem lesz kellemes.
2011. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem mész vele nehéz terepen felesleges rárakni, mert zavar is vezetés közbe, és a kipufogócsonkba is összegyűlik a sok olaj amit mindig le kell szedni és kitisztítani. A sima kipufogó jobb. (Ha tetszett a válaszom, értékeld kérlek.)
2011. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor végülis jól gondoltam,köszönöm a válaszokat

Ha van más vélemény jöhetnek még :D

2011. szept. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!