Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chervolet camaro, dodge...

Chervolet camaro, dodge charcher, vagy ford mustang? Neked melyik tetszene a legjobban? és miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tudnák választani
2011. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyik se. Egy 8.1 Chevrolet Silverado 2500HD
2011. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem a musztáng volt a gyerekkori álmom. A GT-500 as :)

De beérném egy új musztángal is! :)

Nekem a vonalvezetése tetszik és a kör lámpája a négyszögletes keretben ami még egy kicsit cápásítva is van.

meg az hogy v8 as motorja van és ezáltal nagyon erőteljes hangjuk van ,jellegzetes. :)

De a camaró is bejön de az a kereklámpás fajta. De ezek közül bármelyiket is kapnám szívesen elfogadnám. Egy a baj az amerikai kocsiknál. A futómű minden irányba kóvájog. Etéren még tanulhatnának a mai napig az amcsik.

2011. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
dodge charcher az igazi
2011. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mielőtt megírtam a választ, alaposan átgondoltam. Én az mai modern változatokban gondolkodtam. Mindegyik tetszik valami miatt, de ha csak 1 lehetne az enyém, talán a Mustang-ot [link] választanám, a csajozás miatt! :D de a Dodge Charger [link] is tetszik, mert 4 ajtós szedán, tehát nagyobb, kényelmesebb, nagyobb a csomagtartója és ilyen a szolgálati kocsi az NCIS-ben. De tetszik a Camaro [link] is, mert ilyet használnak a Hawaii Five O-ban!


De ha sportautókról volt szó, nem erről akartál kérdezni? Dodge Challenger? [link] Mert ha erre gondoltál, akkor ezt választanám!

2011. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ford Capri...
2011. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1978-as Camaro

[link]

1969-es Charger

[link]

Semmi elektronika csattogós le akarok fulladni alapjárat, és finom gyorsításnál bugyborékolás. Padlógázról már ne is beszéljünk.

2011. szept. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egy Shelby GT 500 Eleanor :P:P:P 647 paci... 8 literes v8-as
2011. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Charger helyett a Challengert valasztom.

Miert? mert az van :)

2011. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ford Mustang GT 2013-mast választanám, szerintem a 3 közül a legszebb, tesztek szerint általában Mustang a győztes , és nagyon sokat fejlődött az elmúlt pár évben, a tufóművet is nagyon dicséri rengeteg tesztelő.

Másodiknak a Camaro

2012. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!