Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki WagonR+-osok! + benzine...

Suzuki WagonR+-osok! + benzines és gázok autó közötti különbség? FORGALMI VIZSGA 2 NAP MÚLVA

Figyelt kérdés

Olyan nagy bajban vagyok, hogy oktatóm a múlt héten összetörte az oktatóautóját (Suzuki Swift benzin) és helyette most másik oktatónál kezdek egy LPG-s WagonR-rel.

Mindebből nem is lenne nagy probléma, ha nekem nem holnap lenne az első vezetésem a WagonR-rel és nem forgalmi vizsgáznék csütörtökön, azaz 2 NAP MÚLVA


Első kérdés: Mi a legnagyobb különbség, ha egy benzines Swift-ről át kell mennem egy LPG-s csodára? Mire kell legjobban odafigyelni, illetve maga a két autó formája mérete mi az, amit ne csináljak a WagonR-rel amit esetleg a Swifttel sima ügy volt.


Második kérdés, a fő kérdés: Egy nagyon rendes WagonR tulajt szeretnék megkérni, hogy fotózza le az én szemszögemből (vezetőülés) a műszerfalat, kormányt és a kapcsolókat valamint írja le ide melyik gomb/kapcsoló mire való. - a kepfeltoltes.hu-ra mehet a kép és az ott kapott linket másold be -


Tudom, hogy holnap még lesz vezetés, de én ezt édeskevésnek érzem ahhoz képest, hogy új autó stb.


NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET, TÉNYLEG NAGYON FONTOS!


2011. szept. 6. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

- A benzines és a gázos autó között vezetés szempontjából a világon semmi különbség nincs. Kezdőként abszolut érzékelhetetlen lesz számodra

- A swiftben és a WagonR+-ban ugyan az a "pörgősnek" csúfolt, ám valójában nyomaték nélküli gyenge motor van. Tehát ebben sem lesz nagy különbség

- Az autók mérete sacc per kábé megegyezik, annyi, hogy a WagonR kicsit kicsit magasabb. Ezt megszokod 10 perc alatt

- A mászerfalon a kapcsolók megegyeznek a swiftel, minimális különbségek lehetnek, de ami neked egy forgalmi vizsgához kell az ugyan ott lesz.

- Mindent - amit egy forgalmi vizsgán csinálnod kell - ugyan úgy csinálhatsz WR+al, mint a Swifttel.

2011. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kuplung kicsit más vezettem mind2őt a wgont könnyebb lefullasztani.
2011. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kuplung 2 egyforma autóban is más lehet. A használattól és a kopástól függ.
2011. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Swiftben szerintem japán módra a bal bajuszkapcsoló végét forgatva kapcsoltad a világítást, ugye? A WagonR+-ban közreműködött az Opel, szóval ott a műszerfalon van forgókapcsoló. Egyébként rém egyszerű autó, minden kézre esik. Esetleg furcs az lehet hogy magasan ülsz benne.


[link]


Lusta voltam kimenni lefotózni anyám kocsiját, de kerestem képet. Csak Opel Agila van, de ugyanaz. :)

2011. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!