Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s 51 enduro, mire kell...

Simson s 51 enduro, mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

Most akarok venni egy simson s 51 enduro stílusú motort.

Mire kell odafigyelni?

Gondolom jó ha van rajta index,enduro gumi,használtabb alkatrészek le vannak cserélve,mint pl szimeringek,kuplung,

Mire kell még odafigyelni?

És mennyiért lehet kb beszerezni egy jó motort,amin már semmit sem kell pár évig mondjuk 3-4 évig újítani?

én olyan 80-90.000 Ft-ra gondoltam,szerintetek?


2011. szept. 7. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan Simson nincs, ami 3-4 évig bírná javítás nélkül.


Az index ízlés kérdése, nem kötelező, a kézzel inteegetős metódus megfelel.

A blokk belsejébe nem látsz bele, szóval a tulaj mond amit akar. Meg kell nézni/hallgatni a blokkot, esetleg ki kell próbálni. Jó pont ha normális állapotúak a gumik, fognak a fékek, működik a világítás.


Ha sok pénzt szánsz rá esetleg nézhetsz más gyártótól más típust is.

2011. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kezdő motornak akarok venni,csak így megtanulni rajta motorozni meg kijárni vele max napi 5-10 kmt.
2011. szept. 7. 19:35
 3/5 Toborc ***** válasza:
Fékek világitás kormány gumik küllők megléte, lehetőleg 4sebességeset vegyél, mert azok "újabbak" kuplung és fékkar ne legyen öntöttvas mer eltörik 1böl inkább műanyag( az is erősebb) és simson azért megbizható mottor ha foglalkoznak vele megjegyzem egy uj autó se működik 3-4 évig ugy h nem nyulsz a belsejébe csak mész... olajcsere stb a mi újonnan vásárolt autónk 4évesen lett csapágyas...szégyen...
2011. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

80-90,000-ért nagyon drága simsont venni..

Én 60-ért adtam el a tökéletes állapotba lévő (kívül-belül) simson s51b-met, amit a mostani tulaj egyből egy 200 km-es "túrával" próbálta ki, ugyanis így vitte haza..:)

Szóval szerintem 70-ért (nagyon max) már bőségesen kapsz jó simsont..:)

2011. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó megtanulni vele, jó kis motor, és igaza van az előttem szólóknak, nem kell 80-90-et kiadni érte, mert úgyis javítani kell majd valamit:(
2011. szept. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!