Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki épített már versenyladát:...

Aki épített már versenyladát: mennyibe kerül egy utcai autóból amatőr ralin versenyképes autót faragni?

Figyelt kérdés
Az alap egy széria Lada 2105 alig 100 000 km-rel, rozsdamentes kaszni kifogástalan futóművek...
2011. szept. 8. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 misi
2011. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
2 misiből már VFTS-t csinálsz a kérdezőenk amatőr kell maugy elég drága
2011. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hu b.meg, nem mondasz sokat?

kíváncsi lennék a putrilakóknak honnan van ennyi pénzük csőre motortuningra ésatöbbi erősítésre aztán egy borulás után szétvágják az egészet

(Nem Vilniusi tuningladára gondolok!)

2011. szept. 8. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:

A csövezés alsó hangon 150 000.

Az erősített futóművet a gátlók nagyon megdobják kb annyi lesz szintén.

Használható üléspárt 4 pontos övekkel 100 alatt nem találsz.

A motor (feltételezve,hogy nem egy Hanula-,vagy Havassy-féle áll a garázsodban beéápítésre várva) plusz lóerőnként 10 000-nél indul.

Kerekek...

Egy milla alatt akkor sem áll meg ha fejreállsz és még csak nem is atomzsír gépet építettél.

4 keményített gátló és egy GTI Golf motor viszont 100-ért benne van,kezdetnek épp elég,azzal már tesztelheted,hogy tudsz-e többet (de legalább annyit) mint a gépezet...

Putrilakók nem rallye pilóták,a "Cigány" fedőnevű ősversenyző /Varga Zoltán/ nem roma!

Ez nem versenyautó:

[link]

az itt kezdődik:

[link]

Sok sikert!

:p))

2011. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi :) nagyon szép autó, én nem ennyire profi autóra gondoltam csak mondjuk csövezés, némi motortuning, egyenes fogazású váltó, sperr difi és egyéb erősítések hogy a ralit kibírja..

a váltót egy 20-asért meg tudom csináltatni a többi árát nem tudom

a bukócsövön meglepődtem, 40-50 rongy környékén hallottam hogy készítenek, de neked jobban hiszek

2011. szept. 8. 16:21
 6/9 anonim ***** válasza:
40-50 józsi bácsi hegeszt beée neked a szomszédban 3 fuütécsövet de szerintem ezzel csak rontasz a helyzeten... egy csőt rendesen megkell csinálni hisz az életed is függhet rajta és enmugyvan hogy belehegesztik azt csá annak az alvázba kel vezetnie midnent meg hasonlók...
2011. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bukócső ügyben keresd meg a Réthey testvéreket - jó szívvel ajánlom őket.

[link]


[link]


Sok sikert!

2011. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. szept. 8. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
2 millió alatt nem jön ki...ha meg ugymond sufni tuningot akarsz az meg 1 milla alatt is megvan,de én már abba nem ülnék bele....
2011. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!