Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiatal, sportosan srácnak...

Fiatal, sportosan srácnak embernek Benzin vagy Td esetleg Tdi megfelelő?

Figyelt kérdés

Na szóval fiatal vagyok, nem vagánykodok, nem versenyzek, de azért szeretem forgatni az autót és hallani a hangját(szeretem ha nem 2.000es fordulaton ketyeg:) A kérdés a következő:

Jelenleg benzines autót használok. Szeretem. Dízel autóm nem volt még bár azon tanultam. Először szokatlan volt de idővel megbarátkoztam vele és gondolkoztam mennyire lenne jó választás számomra. Konkrét tipuson nem gondolkoztam de dízelben szóba jöhet:( Golf III, Audi 80, régebbi BMW is).

Benzines autóból igazából nem sok tipust nézegettem (de nagyon tetszik a Honda Civic(nem a szögletes hanem az újabb) vagy Mitsubishi Colt. Városban használnám többnyire,rövid távokon. Mindenféleképp jó állapotút szeretnék, sokáig megtartanám ha beválna. Fogyasztásban, szervizelésben melyik éri meg jobban? Igazából a tipusok nem is mérvadók inkább, a dízel és e benzines előnyei érdekelnek.


2011. szept. 11. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Drótszamár.
2011. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Látom jól megfogalmaztam a kérdést, szóval úgy szólna hogy:D

Fiatal sportosan közlekedő srácnak melyik lenne az ideálisabb?

2011. szept. 11. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
a turbódízel nem szereti h pörgetik
2011. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is fiatal vagyok még sem szeretem ha üvöltve pörög a kocsi. Főleg ha 1200 km mész, és a benzines autópályán 120 nál 3500 pörög, ahol a dizel csak 2200-2500 körül.


Ha fogyasztásra mész, akkor dizel, ha nyomni akarod neki, akkor benzines. Máskérdés, hogy egy 1.9 Skoda Fabia TDI vel sok autót legyorsulsz, mert megy mint a golyó. Viszont ott 3500 váltasz fel.


Te neked kell tudni, városban a benzines a jobb, hosszú távra dízel. Ha kell a lóerő benzines, ha kell a nyomaték dizel

2011. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én biztos dízelt vennék mert kevesebbet fogyaszt.

Most apámék benzines kocsiját használom néha, nincs sajátom de ez nagyon sokat eszik.


A benzines egyetlen hátránya a magas fogyasztás. Ezen kívül nagyon jó autók lennének.

2011. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
azért egy sportkipufogót, hangoszenét, meg sötétített ablakot is vegyél akkor lesz teljes a "fiatalsportossrác"
2011. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
És a szilikon kispárnákat se felejtsd ki.
2011. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
meg a "NO FEAR" matricát
2011. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nofera
2011. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hondát vegyél, az spéci gép
2012. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!