Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire tudtok pesten vezetni...

Mennyire tudtok pesten vezetni? (kort és nemet írjatok pls)

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mi pontosan a kérdésed?

én vidéki vagyok, régebben naponta jártam fel újpestre. sokat voltam másfele is. nem okoz gondot a vezetés.

28F

2011. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pontosan ez a kérdés, hogy kinek mennyire okoz gondot, ki mennyire bír odafigyelni arra a sok mindenre.
2011. szept. 16. 13:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gondom vele, meg lehet szokni a nagy nyüzsit 32/N
2011. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első pillanattól kezdve Pesten vezetek, ott tanultam és vizsgáztam is.

Szerintem semmivel sem kell jobban figyelni, mint máshol, vagy máskor... :) (Bár ez lehet azért van, mert én alapból mindig mindenhol nagyon figyelek és éber vagyok, ennek köszönhetően már több más szabálytalankodása általi balesetet megelőztem.)


25/L (18 éves korom óta van jogsim)

2011. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Az utolsóval azért nem értek egyet. Már hogy ne kéne jobban figyelni? Vidéki kisvárosban nőttem fel és igencsak furcsa volt először a sok egyirányú utca, a rengeteg autó, lámpa.
2011. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem először kicsit gondot okozott mivel ott gyorsabbnak kell lennem mint vidéken, de hozzá szoktam mert muszáj volt. 24/F
2011. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem okozott gondot. alapvetően ugyanaz szerintem mint bárhol másgol. persze nem az egyutcás falukra gondolok de pl fehérvár se nagyváros én itt tanultam vezetni és semmi problémát nem okozott pesten vezetni.(azonkülvül h nem találok mindig el vagy nem a legidálisabb utvonalat választom) de maga a vezetéstechnikai része nem nehezebb szerintem
2011. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem maga a vezetés nehéz hanem az gond ha azt se tudom hol vagyok. Egy gps-szel elboldogulok, nem gond csak fárasztóbb nagyobb forgalomba még + arra is figyelni. 29/F
2011. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

16 éve élek Budapesten, eleinte szokatlan volt a vidékinél jóval sűrűbb forgalom, de ma már egyáltalán nem okoz semmi gondot.


(43F)

2011. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hűségesszolgámbalfi ***** válasza:
még nem tört semmi.....és senki....30 f
2011. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!