Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes ezt az...

Szerintetek érdemes ezt az autót megérdeklődni? Jó állapotban lehet? (LINK)

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 25. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A km kamu, viszont ilyen árkategóriában szinte mindegyikben az. ELég szűkszavúan írnak a kocsiról, ráadásul "normál" állapotban van. Ami egy 10 éves autónál... igazából az ára azt indokolja, hogy ne legyen tökéletes, viszont kívülről elég szép, tehát a gondot belül kell keresni. Szerintem vagy rohad alul, vagy megfutotta a 300 ezer km-t. Az utóbbi jobb eset, én is ilyen kocsival járok gondtalanul. Állapotfelmérésre megéri költeni, előtte hidegen beindítani, illetve te is vezesd mindenképpen. Sajnos képről nem lehet megmondani, hogy megéri el. Simán lehet jó vétel, és lehet hatalmas szívás is.
2011. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

végülis az ára elfogadható, de vannak még olcsóbban is. az árral annyi bajod lehet h ha eladod akkor sokkal kevesebbet kapsz majd érte hisz a skodandéria nem valami értéktartó ebben a korosztályban.

a külseje szép az 100, de a 113ezer km a hatalmas kamu. min 200-250 van benne ha nem több. mindenesetre ha vételre kerül a sor akkor ne szégyenlősködj és alkudj pofátlanul. vagy bejön vagy nem sose tudni.

ha futja a keret akkor nézesd meg szakértővel, v olyan ismerőssel aki hasonlót hajt.

lehet h nagyon jó, de ha megszopatnak vele akkor rögtön hirdesd meg.

2011. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes megnézni/érdeklődni. Kívülről szép állapotban van bellül meg nem nagyon látszik.


Előző ez a hozzá állás, hogy a km kamu az divat vagy csak te ilyen profi vagy ebben a témában? Miért ne lehetne valós? Ha hétvégi autó volt akkor miért ne? Nekem egyel idősebb autóm van mint ez abban is csak 157.000km van és tuti, hogy valós.

2011. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagyis első:D
2011. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mindenki rögtön a visszatekert km órával jön. Én pl. biztosan tudom egy 2000-es Vw Boráról, hogy kb. 120 ezer km van benne, mégpedig azért mert 11 éve a fateromé.:D

Nem mindenki autózik évi 25 ezer+ km-t.

De azért ilyen korban tényleg érdemes az autókat alaposan átnézetni.

2011. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézni a kocsit. VW csoport autói mindig olcsóbbak. Én is ennyiért vettem egy Cordobat.


A km állást sose tudhatod biztosan de valószínű nem kamu. Én évi 8-9 ezer km járok el a kocsival.

2011. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Ismerősömmel mindenképp megnézetem amielőtt megveszek egy autót.

Igazából nekem a kilóméteróra állás nem érdekel, felőlem lehet benne 400ezer is ha jó állapotban van:)

2011. szept. 26. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:

3. !!

2. vagyok, és hidd el van tapasztalatom benne.

Volt autókereskedésünk és 10ből 8-9-nek vissza lett tekerve, és nem csak nálunk hanem mindenkinél. A tulaj visszatekertet kicsit eladás előtt, utána a autókeres is visszateker de jóval többet. Így lesz a 250ezer km-es kocsiból alig használt, női tulajdonosú 120ezres gép, esetleg külföldi nyugdíjasoké...

2011. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!