Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek tapasztalata a...

Titanmanus kérdése:

Van valakinek tapasztalata a Weltautóval?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy megéri-e a felárat. Alap szolgáltatás a garancia a legtöbb alkatrészre azt olvastam. Olyan valaki aki már vett ott kocsit?
2011. szept. 30. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az apró betűs részeket olvasd el a szerződésben. Többet nem vennék ilyet, semmi előnye nem volt. Több rejtett hiba is volt, a kopó alkatrészeket meg amúgy is cserélni kellett, arra nem vonatkozik a garancia.
2011. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi még 2007-ben vásároltunk ott egy használt autót, az ügyintézés gördülékenyen ment, az eladók rendkívül készségesek voltak(ez konkrétan Debrecenben volt, a Balmazújvárosi úton lévő Weltautónál). A garancia akkor 1 év teljeskörű volt a Weltauto részéről, jelenleg fogalmam nincs, mennyi. Vásárlás után pár hónappal az autó akkuja lemerült (nem vettük észre a kocsi figyelmeztetését). Felhívtuk a W.a. által adott számot, s bár egy kicsit sokára, de jött egy Magyar Autóklubbos kocsi, és pár pillanat alatt lement a procedúra. Ami a "felárat" illeti, sztem egyáltalán nincs semmilyen felár. Semmivel sem drággábbak mint a kis presztizsű használtautó kereskedések. Érdemes ott nézelődni. Ha talán mégis drágábbak, az azért van, mert megbízható autókat árusít, valamint sok kereskedés csak a kötelező fél évet edja garanciának. De ez csak egy vélemény.
2011. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem mindenképp szerelővel megyek vásárolni, de ha még pluszban a Welt ad is részleges garit, az tök jó. Árakat megnézegettem, tkp ugyanolyabn mint a hasznaltautón az átlag. Asszem vállalom, aztán majd én is leírom a tapasztalataim. :)
2011. okt. 3. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!