Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megszakító és kondenzátor...

Megszakító és kondenzátor bekötése Simsonon, mire figyeljek, miért nem gyújt? 51B

Figyelt kérdés
Kivettem és betettem az új, említett alkatrészeket, de abszolút nincs szikra. Előtte legalább volt, de most a régi alkatrészekkel sincs... Elhibázhattam valamit? 3 tekercs vezeték a kondira és 1 "nem tudom milyen" vezeték a megszakítóra. A hátsó lámpa felizzik, ha rúgom. Segítség! :(
2011. okt. 3. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A kondit gondolom jól beütötted kalapáccsal a helyére. Itt b*sztad el. Óvatosan be kell nyomni kézzel.
2011. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alap szabály! ha vmit szétszedsz és nem tudod megjegyezni akkor rajzold le! a mostani megszakítókkal az a tapasztalatom hogy alakítani kell rajtuk mert nem tudnak mozogni rendesen mivel nem eredeti hanem utángyártott bizbaszok! ill az új kondiban sem lehet bízni jegyezd meg! Az hogy neked fel izzik az azt jelenti hogy jó a világító tekercsed és be van kapcsolva a lámpád.

A gyújtáskábelt nézd majd meg hogy pipa nélkül hogy müxik ha jól akkor a pipa rossz.

Én tolómérővel szoktam ellenőrizni az elő gyújtást, ami azt jelenti hogy felső holtpont előtt 1.8mm kell nyitnia.

A gyertya meg 225-ös isolator legyen, elektródahézag: 0,4 mm.

2011. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És még egy apróság! mikor felszereled a lendkereket akkor előtte nézd meg az éket hogy jó-e?? utána húzd meg ahogy kell a csavarját ami alatt egy rugós alátét van! a tengely ne legyen olajos hanem száraz! és igen, a kondival óvatosan mert ha nyomorodik egy picit is dobhatod el.
2011. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi köszönjük hogy válaszolhattunk neked! :S ezek szerint még sem volt olyan sürgős? vmit ide biggyeszthettél volna azért..
2011. okt. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!