Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi fogyaszt kevesebbet egy...

Mi fogyaszt kevesebbet egy Toyota Priustól?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom olyan 5 alatt van a fogyasztása.. sokan azt mondják hogy 3 literrel is eljár..

hát megmondom őszintén hogy nem ismerem még, de mindenképp kell egy keveset fogyasztó 4ajtós autóféle.


2011. okt. 10. 23:54
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
magyarul megéri venni egy priust mert a vegyes fogyasztás még mindig 5 alatt van:D XD
2011. okt. 13. 21:43
 22/31 anonim ***** válasza:
35%

p 21:21


Köszönöm!

Te vagy az egyetlen, aki megértette, hogy mit is írtam le.


-------------------------------------


A csóró hülyegyereknek -a százezer Ft-jával- meg üzenem,

hogy 10 millát tegyél le barátom, hogy egyenlők legyenek az értékarányok.

Ez nem egy Trabi...

Tuuudoood?!

2011. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Apuci el vagy te tévedve a milliókkal...


A W203-asból a legutolsó darabot is 2007-ben gyártották, még ha ilyened lenne az sem érne 4-5 gurigánál többet...


Örülnél te annak a 2 kilónak 1 óra vezetéssel, csak f0sol, hogy nem sikerülne a produkció aztán nem adnád oda a vasat.

2011. okt. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Grande Punto 1.3 MultiJET 4 liter.
2011. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Árban ami nyerő : gázosított 1.0 swift ! de 3literes Audi A2 is jó. 2.4 átlagot fogyasztott országúton a Lupo 3L nálam ez volt a rekord. Ehhez képest minden sok :D


Ilyen minimumfogyasztási kategóriákban nem azt kell nézni hogy a másik kocsi csak 1.5literrel eszik többet ,hanem a százalékot .Tehát ha van egy 3l/100km ,meg egy 4,5l/100km az 50%-al többet eszik, ami rengeteg! Úgy aránylanak egymáshoz mint egy 8 és egy 12litert fogyasztó kocsi. Így mindjárt másként néz ki a dolog.

2011. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Hát,Komám!Én tavaly télen 5.1 lityis fogyasztást értem el a 16 éves 1.4-es f astrámmal vegyesben.Persze nem azért mert az autó nem bírt többet benyelni,hanem,mert úgy használtam.

Kötekedésre meg nem reagálok,biztos lesznek,akik jobban tudják,hogy ezt nem lehet.Én meg tudom,hogy lehet.

A Kérdezőnek mondom,hogy így is lehet.

Amúgy meg régebben olvastam egy tesztről,amiben az 1.0-es swift kevesebbet fogyasztott,mint a hyper-szuper toyota meg vw hybridek.

2011. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

igen ez mind jó és szép csak a lényeg inkább a városi fogyasztáson lenne, tudom ezt nem írtam csak egy városi ember az általában városba járkál vele legtöbbet

Úgyhogy most újrafogalmazom a kérdést:D melyik lenne az az autó ami városba keveset fogyaszt és még autó kinézete van?

2011. okt. 18. 22:01
 28/31 anonim ***** válasza:
Miért?A Priusnak autó kinézete van?:)
2011. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
városi fogyasztás is egy nagyon tág fogalom.Nem mindegy hogy napi 2órát dugóban araszolsz vagy végigsuhansz a Hungária krt-on. Óvatos sebességhatárt betartó vezetéssel , lámpáig való kigurulásokkal ,padlógáz elfelejtésével, motorfékezéssel nagyon sokat lehet spórolni. Helyedben mivel valószínűleg valami nagyméretű kocsira vágysz, gázt rakatnék bele. 210ft-ért tankolni azért sokkal jobb mint 400ért.Veszel egy akármilyen 1,4-1,6-os kocsit ,és gázt bele. A modern dízelek javítása nagyon drága,az évek alatt spórolt üzemanyagmegtakarítást elviszi egy szervízlátogatás, a hibrid meg egy túlkomplikált zsákutca.
2011. okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Dieselből Renault Clio 1.5 dci (2002-es) 4,5 Literrel eljárok vele.( 320.000 km van benne és nincs vele sok gond ha megkapja a karbantartásokat és nincs széthajtva)

Benzines: Régi Swift 1.3 as 16 szelepes, 80-90 körül 5 literrel eljár.

2015. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!