Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3. 000. 000 Ft-ért szeretnék...

3. 000. 000 Ft-ért szeretnék venni személygépkocsit, olyat, ami tartósan jó, nem romlik el hamar,5 ajtós, sportos. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Németben: Ford Mondeo

Jappánban: Mazda 6

2011. okt. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

A képek önmagukért beszélnek. Ezt ugy mondom, hogy japán technológia fanatikus vagyok és imádom a német autókat.De ez az autó élőben még fantasztikusabb mint képen.

2011. okt. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ford Focus.
2011. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből már vannak elég komoly lehetőségeid, bár azt tudni kell hogy az igazán sportos autók jellemzően 3 ajtósak, ami 5 ajtós az már inkább ilyen családi jellegű csak jó a design és van benne egy kicsit erősebb motor...


Japánból:

Honda:Civic ( az újabb, 2006 óta gyártott);

Toyota: Avensis (esetleg a prius)

Suzuki Swift Sport kiadás: sokan nem hiszik, de megy mint a mérgezett egér (az alap is, hát még a sport...)


Mitsu: Galant, Lancer: jól is néznek ki, van egyéniségük és megbízhatóak


Subaru:Impreza,esetleg Legacy



Német:

Seat leon

Esetleg BMW, bár én nem vagyok oda a német kocsikért mióta nekem is az van :P


Opel Astra (új) van valami sport kiadása. Az is jó, és mivel opel a megbízhatóbbak közé tartozik...



Francia:

Ha találsz egy jó állapotút, a megane sport is eléggé kapkodja a lábát ha arról van szó...

2011. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Seat Leont már írták de írnám még a Seat Ibizat esetleg az utolsó szériás Cordobat igaz ő inkább majdnem limuzin mint sportos de gyönyörű :)
2011. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 ajtós spotros autók szerintem,Mazda 3 MPS,Renault Megane Rs,Opel Astra OPC,Golf GTi,Honda Civic,a 147-es Alfa GTA is beleférne,ha nem 3 ajtós lenne.Audi S3,Seat Leon 1.8 turbo,Skoda Octavia Rs,Mazda 6 Mps,Fiat Bravo T-jet,BMW 1-es sorozat,Focus St.
2011. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!