Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi sendán hogy kell váltani?

Derbi sendán hogy kell váltani?

Figyelt kérdés

Valószínű mostanában fogok kapni egy derbi sendát

hogy kell rajta váltani?

kuplung gáz és váltás,vagy mégis hogyan?

mindig visszább kell venni a sebességet nem?


2011. okt. 22. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint a többi motoron. Kuplung-váltót lenyomod ott az egyes. felette üres felette 2-3-4-5. de a keresőben nagyon sok kérdés van ahol elég részletesen elmagyarázzák, hogy is kell.
2011. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
KRESZ-Műszakin tanítják! Hova figyeltél?
2011. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Először is. KRESZ-Műszakin M jogsira NEM tanítják, a Derbi Senda pedig 50es ugye. Egyébként ezeken az új super motokon nem kell kuplung csak 1esnél utána 2-3-4-5-6 már csak simán felhúzod a váltót a lábaddal.!:) (Egy SuzukiTS50 tulaj)
2011. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, nekem tanították.

Most fejeztem be. A kresz- és a műszaki általában az összes kategóriának szól, nincs külön M, nincs külön A, B....


És tanítják!

2011. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem iskola válogatja. Nekem mikor smkp-ra raktam anno nem tanították (igaz tudtam de a másik srác nem). Neki se magyarázták el. De robikkal mentünk és neki most is az van :D

"AK"-t raktam augusztus végén vizsgáztam, ott csak megkérdeztük tudtok-e és kész, akkor nem magyarázza el feleslegesen.

2011. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!