Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MILYEN AUTÓKAT LEHET SZERELNI...

MILYEN AUTÓKAT LEHET SZERELNI OTTHON? Olyan autót szeretnék vásárolni amit otthon megtudok vagy a párom megtud szerelni.

Figyelt kérdés
Trabant és polskin kívülre gondolok.köszi
2011. okt. 22. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ladát a legegyszerűbb. Ha olyanokat veszel amibe még nincs ilyen meg olyan számítógép ami hibakódot ad ha elb@szol valamit akkor mindent lehet amibe persze nincs ilyen.
2011. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
golf II 1.6 td, lego auto és fényévekre van a ladátol.már bocs
2011. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Golf II-t én is nagyon támogatom, csak szívóba :D
2011. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy(tok) autószerelő(k) illetve rutinos ezermester(ek) (márpedig ez derült ki már a kérdésből is) az erősen beszűkíti a lehetőségeket,ez marad:

[link]

2011. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Te akarod szerelni, de még azt sem tudod, hogy melyik autókat lehet otthoni körülmények között javítani? EZ MI?
2011. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lényegébe mindent lehet otthon is szerelni csak a műhelyed felszereltsége nem mindegy. Ladát például az udvaron is lehet szerelni.. De ha szerelgetni akarsz akkor egy normális garázs mindenféleképp kell hozzá. az se árt ha fűthető és kényelmesen el férsz benne. Ezek ha nincsennek nagyon vissza tudják vágni a szerelés minőségét. Fázol belemegy a por leejted az alkatrészt a földre stb. Meg jól fel is idegeled magad.. Ha nincs aknád az se probléma. Lehet venni vagy csinálni felálló rámpát. Nekem sincs aknám én így oldom meg. Régen rengeteget szívtam a szereléssel a garázs hiánya miatt . Nem is érdemes úgy nekikezdeni semminek.
2011. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Minden régebbi autót könnyebb szerelni.

Nincs agyonelektronikázva... Karburátoros autókat meg még könnyebb abban injektor elektronika sincs.

2011. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
23:12 válaszolónak.Nem kell elítélni az embert azért mert nem tudja milyen autókat lehet otthoni körülmények között szerelni,Nem autó szerelőnek készültem és tervezek nem szerelek tuningolással tervezek nem autószerelésel
2011. okt. 22. 23:44
 9/13 A kérdező kommentje:
23:14 köszi a válaszod igen ezek mind nagyon hasznosak,nem vagyok nagy darab csak magas van garázsunk és aknánk is de nem igazán szeretem szük és kicsi de megfodaom a tanácsaid köszi
2011. okt. 22. 23:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Lada Samara,Skoda Favorit pl.
2011. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!