Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda felicia 1.9d milyen...

Skoda felicia 1.9d milyen motorral van szerelve?

Figyelt kérdés

Úgy értem van e benne injektor vagy bármilyen elktromos adagoló vagy csak simán egy kőkorszaki dízel motor?

Csak azért mert a benzinesek is injektorosak és már a favoritból is volt injektoros verzió,furcsálom,hogy nincs feltűntetve az injektor a kocsi hátulján a tipusjelzésnél.

Tömörebben azért érdekel mert az sdi motrokról már sok jót hallottam és a fábia motra is ugyanúgy megegyezik köbcentiben és teljesítményben is a felíciájéval ugyanúgy 47KW viszont a felícia csak 1.9d míg a fábian 1.9 sdi felirat van.


2011. okt. 23. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

A mellékelt képen látszik, hogy sima adagolós 68 lóerős dízel motor van benne:

[link]

2011. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Találtam neked videót is:

http://www.youtube.com/watch?v=9YDSUWeZV9k&feature=related


Aláírás: Google

2011. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fabia sdi már elektromos adagolós, a felicia sima d pedig mechanikus...
2011. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Gondolom az adagolót leszámítva viszont szinte minden ugyanaz lehet.

Csak így többet fogyaszt,de érdekes,hogy semmivel sem nő a lóereje,pedig az elektromos adagoló hatására azért szokott motronként nőni a teljesítmény.

Na mindegy lényeg,hogy van egy ilyen feliciánk 250 000 kilométerrel és kiváncsi voltam,hogy kibir e majd annyit mint az sdi motrok,de minden bizonnyal ki.

2011. okt. 23. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hogyha rendesen karban volt tartva a 250e km alatt, akkor elmondhatod h bevan járatva :D bőven kíbírnak 500e km-t is, persze ha nem 50ezrenként van benne olajcserélve...
2011. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A szervízkönyv eredetinek tűnik és 170 000-ig vezetve is van 10 000-ként volt olajcsere.

Meg az előző tulaj is korrektnek tűnt elég sok mindent kicserélt rajta pl komplett első futómű amiről el is hiszem,hogy ezek a jó utak 250 000 km alatt szétverték.

Egyetlen hibája,hogy van benne egy ékszíj tárcsa ami hidegen nyikorog mint az állat,de azt nem bántsuk ugyanis rohadt drága érdekes mód a vezéárlés szett sokkal olcsóbb(fele annyiba kerül) mint az az egy ékszíjtárcsa.

2011. okt. 23. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!