Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autórádió márkának a...

Melyik autórádió márkának a legjobb a rádióvétele?

Figyelt kérdés
Én ritkán hallgatok CD-t, vagy USB-ről zenéket, ezért a rádió vétele lenne a fontosabb. Újat vegyek, vagy ilyen célból jó lenne egy használt kazettás magnó is a vateráról. Légyszíves márkákat mindenképpen írjatok.
2011. okt. 24. 11:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Pl. ezekre gondoltam: [link]

[link]

[link]

2011. okt. 24. 11:34
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem márka függő, inkább az autó antennájától függ
2011. okt. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem az adas vételére minfegyik egyforma minőségre képes azonos feltételekkel. Antenna, stb. A teljesítményük design a tartósságuk más más. Nekem kenwood van, ś elégedett vagyok vele.
2011. okt. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A rádió márkájánál sokkal fontosabb az antenna jó minősége és elhelyezkedése. Teljesen mindegy, milyen drága és agyonsztárolt rádiót használsz, ha egy lehetetlen helyre (mondjuk A-oszloppal párhuzamosan) felszerelt, rossz vételű antenna zajos jelét kell erősítenie és továbbítania a hangszórókba. A végeredmény akkor is recsegő vétel lesz, az állomások felét pedig meg sem találod. De egy autó tetejére épített, jó vételű antenna esetén a filléres rádió is képes sok adót megtalálni.
2011. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznos tanácsokkal láttatok el.
2011. okt. 24. 14:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Óriási különbségek vannak még márkán belül is.Pl ugyanabban a kocsiban egy régi kazettás Clarion sokkal több adót behozott mint az újabb cd-s szintén Clarion .Utóbbival vidéken szinte semmi nem jött be, a régivel meg olyanok is amiről nem is tudtam hogy vannak. Antenna minden ugyanaz.
2011. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Akkor nem biztos, hogy az újabb jobb ilyen téren.
2011. okt. 24. 16:00
 8/11 anonim ***** válasza:
A blaupunkt rádióknak az egyik legjobb a tunere. De természetesen szükséges a megfelelő helyre szerelt, jó minőségű antenna is a kiváló vételhez.
2012. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sony, Pioneer, Kenwood, Blaupunkt.
2013. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Blupunkt. Finnországba fogta a Petőfit annak idején, közép hullámon.
2013. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!