Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125ccm motorok ba milyet...

Hokonbaszlak kérdése:

125ccm motorok ba milyet ajánlatok?

Figyelt kérdés
Honda nsr be vagy Yamaha dt-be vagy derbibe..Nem túl drágába...olyan 250 ezer ft-ig.Aprilia nem érdekel..Mind egy h mien cross vagy sport..enduró..Tapasztalatok???
2011. okt. 29. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
pedig az aprilia sx rx tuareg elég jók, tudod egyáltalán mit akarsz? sportmotort vagy endurót vagy krosszt vagy mindegy csak gyors legyen??
2011. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Végülis crost nem akarok annyira me már ki krosszoztam magam...INk sport..Nsr elég jó ..Havernak is dt-éje van és elég jó uton is fasza..Apliliák nem tetszenk meg mondták is h szarok:D..
2011. okt. 29. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ki mondta, hogy szarok, de annak a srácnak még nem volt apriliája, vagy csak egy rácsing tuning.

Mellékes is, hogy gyakorlatilag az összes ilyen gép szinte ugyan olyan karbis egyyhengeres rendszert használ

Én AF1-et vennék, nagyon jó gép, vagy kicsit többért RS-t.

Vagy cagivát, prima-t vagy mito-t vagy elephantot, vagy NSR-t vagy CBR-t a hondától. Esetleg vehetnél egy új kínait is, valami négyüteműt, alig fogyasztanak és menek olyan 130at.

2011. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Yamaha TZR 125


K*rva jó ennyi legyen elég :D

2011. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom yamaha tzr 125
2011. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..

De havernak van nsr-je másiknak Af1..ÉS lazán ott hagyta nsr el...A mito végülis nem rossz jól is néz ki meg jól is megy....Tzr be gondolkodok:)

2011. okt. 31. 07:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Még ami nagyon tetszik az a Cagiva super city..Arról mia véleményetek?
2011. okt. 31. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!