Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Yamaha xvs 125-ös motorról...

A Yamaha xvs 125-ös motorról szeretnék kicsit bővebb információkat kapni?

Figyelt kérdés
Az interneten már rákerestem de nem találtam kielégítő válaszokat sem a motor tesztről szóló oldalakon, sem pedig fórumokon. Arra lennék kíváncsi, hogy ezt a típust megéri e venni, mik a tapasztalatok, én inkább túrázásokra használnám ezért megálná-e a helyét az országúton, mennyi a végsebessége, milyenek a menetteljesítmények stb?

2011. okt. 30. 10:59
 1/1 SEpi455 válasza:
Micsoda véletlen hogy nekem pont van egy ilyenem ;) Ezt a típust abszolúte megéri megvenni amióta nálam van a járgány semmi gond nem volt vele természetesen ehhez az kell hogy megkapja azt a törődést és rendszeres szerviz látogatást amit megérdemel mivel 125 ös ezért nagyon pici kis dugók vannak benne ezért kell egy kis idő amíg eléri az üzemi hőmérsékletét de utána már kicsit virgoncabb a végsebessége 110-120 körül van természetesen minden gyári illetve hogy mégsem mert ki van belezve a kipufogó és valami bődületes hangja van kategóriájából adódóan és a 125 köbcentiből lomhának mondanám szóval nem gyorsulásokra van tervezve de a túrázásokhoz nincs is erre szükség hosszútávon is kényelmes én Balatonra szoktam járkászni vele (2 személlyel is) de jó időben munkába is pozitívum az is hogy b125-el vezethető és gyönyörű negatívum az ár viragót feléért is kapni de szerintem ez megéri az árát és sokkal szebb a viragóknál nekem az olyan snassz ez pedig maga a szerelem. ;)
2013. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!