Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnak egy jó használt verdát...

Tudnak egy jó használt verdát ajánlani iskolába járásra?

Figyelt kérdés
Fejér megyében lakok.
2011. nov. 2. 08:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
2011. nov. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Amíg nem leszek 17 éves, addig még busszal fogok járni, viszont ha már 17 éves leszek és letettem a jogsim, akkor autóval akarok már járni... Multkor tesómat is majdnem összeverték a buszon, nem akarom, hogy velem is ez legyen, úgyhogy autót kérek!
2011. nov. 2. 08:18
 3/24 anonim ***** válasza:
Oszt' mennyi rá a keret?!
2011. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ja, és akinek a buszozás jobban tetszik, az ne válaszoljon! Első válaszolónak is adtam egy piros kezet... Csak az válaszoljon, aki tud egy jó autót iskolába járásra! Lehet húszéves is, csak az ára 200000-nél ne legyen több...
2011. nov. 2. 08:23
 5/24 anonim ***** válasza:
Abból kapsz egy autónak látszó trágyát, amire ráköltesz ugyanennyit ha bejön egy kemény tél. Esetleg Lada,Trabant stb lesz a társad. Inkább vegyél használt robogót, többre mész vele, ennyiből már lehet jó állapotút kapni, szervizigénye nem sok, hacsak nem barom módjára hajtod, és nem "tuningulud" mint a sok idióta hülyegyerek. 200.000.-ért veszel egy autót, arra kell kötelező ami legalább 30-40.000.- + átíratás ugyanennyi, tehát majdnem 300.000.-ért kapsz 1 fost....
2011. nov. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék! Szavad ne legyen h szart mutattam :D


Én még 700-800ezer körül is félek autót venni, magyarország nem a megbízható emberekről híres :D Az átbaszás mára országos mértéket vett fel

2011. nov. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

2 kilóért autót venni butaság.

70-80e lesz csak az átírás és a biztosítás.


Ráadásul ennyi pénzért csak romot kapsz, ami havi 15-20e forintodat fogja meg "megenni" alkatrészben és állandóan lerohad az út szélén.


Mellesleg hány km az iskola? Tegyük fel 20. Az oda-vissza 40. Havonta 20 alkalommal jársz be. Az 800 km / hó.

Egy átlagos öreg autó 8-10 liter között eszik, legyünk jófejek, legyen 8 liter. Az havi 64 liter benzin. Mire neked összejön a gép 420 forint lesz a benzin az adóemelés miatt. Az 27,000 forint havonta. És ez csak a benzin, ezen kívül még van olajcsere, kopó alkatrész csere, stb... Lesz rá kereted?


Én is a robogót javaslom, amíg nincs hó kézvédővel és jól felöltözve lehet azzal is járni. 2 kilóért abból tip-topot kapsz és ha 4 üteműt veszel akkor 2 literrel eljársz, mindjárt csak egy 5-ös havonta a benya.

2011. nov. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De robogó nem jó, mert egyrészt lassú, másrészt nem lehet vele télen közlekedni. 8:37-nek köszi a Hyundait, jó lesz az nekem, kaptál egy zöld kezet.
2011. nov. 2. 08:43
 9/24 anonim ***** válasza:
63%

Te ritka buta gyerek vagy. Robogó mióta lassú? Télen, hogy a bús büdös p*csába akarsz száguldozni a jegen/havon? Első nap csinálnál egy balesetet és a biztosításod egy negyedévbe több lenne mint a kocsi teljes ára. Meg felvilágosítalak öcsi, hogy egy bérlet árából nem jársz egy hónapig kocsival, max 2-3 napig.



Ui.: Nem csoda, hogy összeverték a testvéred is. A buta embereket nem tűrik meg a buszon se!

2011. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló: nem kértem a véleményed... Kapsz tőlem egy piros kezet... Hyundai lesz és kész...
2011. nov. 2. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!