Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha bekapcsolom a fűtés/hűtést...

Ha bekapcsolom a fűtés/hűtést az autóban, büdös szag jön belőle. Ez mitől van? Honnan jön?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam, hogy lehet a kipufogó-gáz lenne az? akkor viszont mihamarabb orvosolni kellene.
2011. nov. 6. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen szagra gondolsz? ez sok mindentől függhet
2011. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk egy döglött egér okozta,ami a motortérben a fűtőradiátoron oszladozott
2011. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ilyen büdös füst szag porral.. Nem tudom mihez hasonlítani. Mint az égett füstös büdös kosz :D
2011. nov. 6. 09:12
 4/9 atilis ***** válasza:
A kipufogóból nem valószínű, mert akkor a leömlőknél lehet valami szivárgás, de akkor annak baromi hangos hangja lenne, azt biztosan meghallanád. Elképzelhető, hogy csak ki kellene tisztítani, vannak ilyen fertőtlenítő szpray-k, olyan 1500 ft körül vannak. Ha az nem segít, akkor még esetleg az ékszíj felől jöhet, ha a gumi valamitől jobban megfeszül, és az el kezd égni. Reméljük nincs nagyobb baja, de ha nem múlik nézesd meg egy szakemberrel.
2011. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! Megpróbálom kitisztítani spray-vel azt ha nem használ, megnézetem valakivel.
2011. nov. 6. 10:20
 6/9 anonim ***** válasza:
vagy ha van pollen szűrőd nézd meg azt, lehet kapni aktív szenes szűrőt is és akkor a szagokat el is lehet felejteni elvileg
2011. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Néha nem ártana cserélni a pollenszűrőt..
2011. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Marine_1 válasza:
Üdv! Nekem is ugyanez a bajom. Kellemetlen porszag van ha fütést kapcsolok. Golf 4 1,9 TDI. Hogyan oldódott meg nálatok ?
2016. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia , hogy oldodott meg vegul ? nalam is ez a problema 2tdi - pollenszuro csere utan is.
2022. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!