Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW vs BMW. Ti melyiket vennéte...

VW vs BMW. Ti melyiket vennétek, melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Adott egy 2009-es VOLKSWAGEN GOLF VI 2.0 TDI Highline DSG FULL EXTRA

( [link]


és egy e90-es 2006-os BMW 320d, ami alap felszereltségű(klíma + tolatóradar van benne), 140.000 km van benne. Pontosan ugyan ennyibe kerül, mint a fenti golf.


Érvek, ellenérvek? Fogyasztás mindkettőnél ugyan annyi nagyjából, a BMW 163 lovas, a golf csak 140. Egy sportos megjelenésű, fiatalos autót szeretnék, ami jól fogyaszt, de ennek ellenére jól is megy. Benzines nem jöhet szóba, kérlek csak a fenti két autóról írjatok véleményt, más nem érdekel.


2011. nov. 9. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én VW-t venném. Formára sokkal jobban bejön és nem költöd a gatyádat rá. Családban van BMW és van egy VW konszern. Utolsót jóval olcsóbb fenntartani.
2011. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én egyiket se
2011. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
VW
2011. nov. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam sokat nyom a latban a kor és a futásteljesítmény, mert ha elromlik a kocsi, az irdatlan költségeket jelenthet a kényelmetlenségek mellett. A márkaszervizek drágák, megbízható független szervizt találni nehéz, és sosem tudhatod biztosra, hogy lelkiismeretesen szerelték-e az autódat.

A BMW-nél a márkanév jelentette presztízst kell megfizetned, ezért kerül a három évvel idősebb, kétszer annyit futott gép ugyanannyiba, mint a Golf. Én az utóbbit választanám.

2011. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
VW
2011. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
VW
2012. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!