Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet meggátolni, hogy...

Hogyan lehet meggátolni, hogy az autótakaró ponyvát ellopják?

Figyelt kérdés
Vettünk az autónkra egy takaróponyvát, mivel nincs garázsunk, a szabad ég alatt áll a jármű, és óvni akarjuk az időjárási hatásoktól, különösen így tél felé közeledve. Az viszont már csak a ponyva megvásárlása után merült fel, hogy (mivel a társasházhoz, ahol lakunk, nem tartozik elkerített terület) a takaróponyvát sajnos el is tulajdoníthatják. Már csak "kedvtelésből" is, mert sajnos vannak ilyen "emberek"...

2011. nov. 14. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogyse tudog meggátolni. Ezzel a problémával küzdök én is, én rá se teszem :(
2011. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
szavazz a Jobbikra!
2011. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lakatold le, aztán az a lakatot kösd ki, majd a kikötést kösd le, utánna még egy lakat! De !! Amit el akarnak vinni, el is visznek! Én is elvinném, ha ork lennék!
2011. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ezzel a problémával nem is foglalkoztam, mivel olyan környéken laktam albérletbe ahol tiszteletbe tartják ezeket. Persze én csak télen szoktam letakarni az autómat vagy ha nagyon esős napok vannak, és tudom hogy sokáig nem is fogom használni. Persze nekem 2 évig megvolt és egyszer lopták csak el, pontosan majdnem mert az utcavégén a kis parkszerű valamibe volt bedobva szanaszét vágva. Azóta vettem egyet és 3 hónap után az is eltűnt de az már nem került elő, azóta bérlek inkább saját garázst ami 1 utcányira van a lakásomtól.
2011. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 atilis ***** válasza:
Ha valami nagyon olcsó ponyvát tudsz szerezni, akkor érdemes próbálkozni, legfeljebb veszel egy másikat, ha ellopják. De még a szél is lefújhatja reggelre, szerintem szerencse kérdése, egy próbát megér.
2011. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, anélkül is elvan az a kocsi.
2011. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 14. 18:16
 8/8 anonim válasza:
Az még a jobbik eset ha a ponyvát viszik el, de mi van ha az autót?
2012. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!