Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros szakikat kerdezném....

Motoros szakikat kerdezném. Mi lehet a baj az endurommal mert mikor nagygázadásnál kuplungolok 1es fokozatba akkor kapartatás vagy egykerék helyet néha sipolo-darálo hangot hallok?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tudja h mi lehet az oka ennek a problémának? Megoldás? Szerintem kuplungal lesz valami nem?
2009. máj. 12. 13:43
 1/4 anonim válasza:
Valószínű a kuplungal lessz valami, de sűrgősen nézesd meg szakemberrel nehogy nagyobb bajt csináljon!
2009. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hujajajajjjjj, azt azonnal nézesd meg szakemberrel !!!
2009. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az hogy érted hogy kuplungolsz 1esbe? mert ebből azt veszem ki hogy nagy gázt adsz miközben berakod egyesbe(am alapjáraton kell sebességbe rakni), ha így van akkor nem csoda hogy "darál" de behúzott kuplunggal semmi esetre se áll ki egykerékre

ha viszont 1esben kivágod a kuplungot nagy gáz mellett akkor úgy ki kell hogy álljon egykerékre mint a huszonegy.

ha darál, csörög akkor sztem csapágyas

2009. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szépen mindenkinek a választ, de már segítettek mogoldani, szégyellem is magam h ennyir buta voltam es nem jottem rá magam. A megoldás ugyanis egyszeru volt, alitottunk a kuplungon es mar jo. En azt hittem h ha behúzom es kikot akkor jo de ugylatszik az se mindegy hogy hol fog a kuplun egész a végén mint régen vagy valamivel elorob es keményebb mint most. dehát az ember holtaig tanul nem?
2009. máj. 14. 10:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!