Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy felelősség teljes fiatalna...

Egy felelősség teljes fiatalnak autó vagy motor?

Figyelt kérdés

Épp gyűjtögetek kb. 800-900e ft.-ot tudok vásárlásra fordítani és a kisebb költségek miatt meg a vágy miatt a motorra voksoltam egy cbf500 vagy cbf600 as modell vagy 1.4 millió körül kéne suzuki swiftet vegyek vagy corsa?

semmiképp nem akarok régi 10 éves autókat pimpelni mert látom ismerőseimet hogy semmire nincs nézünk a roncsuk miatt mondjatok valami okosat:-)

ti mit választanátok?


2009. máj. 13. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

Inkább egy új motor, szalonból. :D

Annyi pénzből simán kijön, de ha autót akarsz venni, 1 millió alatt biztos nem úszod meg, hacsak nem roncs az autó, vagy felújításra szorul.

2009. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Inkább egy autó. Azt télen is használhatod. :)
2009. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
egy felelosegteljes fiatalnak elkell tudni donteni mit akar..... szerintem auto... utanna motor... :)
2009. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
de 800-900e körül nem kapni még jó új motort! Egy 50-es gyorsasági motor kerül ennyibe, nem egy 500-as! Tehát használt motor vagy használt autó. akkor már inkább az autó szerintem!
2009. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Üdv!Ha rámhallgatsz akkor autót veszel!De nemkell rögtön egy vadi újjal kezdeni!Én ha tehetném akkor egy 2002-es Opel astra f-et vennék ami kb most ilyen 1milla körüli áron van,vagy egy corsat abból is 1.2-eset,ami keveset fogyaszt és nemkel sokat fizetni utánna!Nekünk astránk van és csak ajánlani tudom,mert egy megbízható gépezet,deee nem versenyautó,de azért a 150-160-as tempót szereti!De a magyar utakon ugyse lehet kihasználni!Motort meg inkább később kellene venned,mivel azzal télen érdekes menni!Én a kocsira voksolok!Sok sikert!
2009. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1 milláért egy autó és 400ért egy rogogó sztem:)
2009. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
robogó*
2009. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Felelősségteljes fiatal nincs.

Ha az lennél rájönnél semmi szükséged ilyesmire még. Ha meg hobbiból akkor megintcsak nem vagy felelősségteljes, dehát az a fiatalságunkból adódik.

Szóval amelyik felé a szíved húz.

Én kocsit vennék mert abba beférnek a csajok is, motort viszont könnyebb fenntartani tehát motort vennék, és spórolnék egy csomó pénzt, és akkor még felelősségteljesen előrelátó is voltam.

2009. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én nagytestű robogóval kezdenék 400-as,az kb 500-600 ezertől van,őszre gyűjts mellé és télire találsz autót.

Én a 2 suzuki swiftet venném.Nézz meg pár fórumot,clubot és olvas érdeklődj az igényeid szerint(pénztárca függő)

2009. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A negyedik válaszolónak!Te melyik bolygón élsz ? 900-ezerért olyan gsx-r t veszel mint állat!Bírom az okoskodó hozzá nem értő barmokat!
2009. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!