Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hűtőtakarót kocsira érdemes...

Geri Csabáról kérdése:

Hűtőtakarót kocsira érdemes rakni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha hamar akarsz meleget vagy csak városban használod, akkor mindenképpen. Ha nagyobb távolságra is mész, akkor olyat vegyél, amit lehet nyitni. PL patentolósat.
2011. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Csak azt nem tudom,hogy hol tudnám meg nézni,hogy milyenek vannak! Mert én nem találok semmit a netten! Vagy egyszerűen csak varasak valakivel egyet? Amúgy egy Peugeot Boxerről van szó!(2008)
2011. nov. 30. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre nem kell nyitható. Én jumperrel is járok, ha telibe takarod a hűtőrácsot akkor is vígan el fog szaladgálni egész télen úgy,hogy a hűtőventi meg se mozdul.
2011. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a Transit hűtőrácsa elé gumiból vágtam egy lapot. Hamarabb bemelegszik,és a vízhőfok sem megy fel . Igaz,inkább rövid távon használom.
2011. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsétek el az ősi román hűtőtakarós megoldást és cseréljétek már ki a termosztátot! 2000-3000 Ft, típustól függően.
2011. dec. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Te meg felejtsd el az idióta beszólásaidat.

Ültél már korszerű dízelben? Gondolom nem, állóhelyzetben, lassú tempónál nem fűt, mivel nem keletkezik elég hulladékhő, rakhatsz bele akármilyen termosztátot, ha nincs benn kiegészítő fűtés, állófűtés, vagy egy olyan megoldás, mint pl. az opel vivaroban, ahol a vízkörbe van beépítve egy két "izzitógyertya" hogy melegítse a vizet, esélytelen, hogy normális hőmérséklet legyen, ezen segít a takargatás.

2011. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ősi román takargatós megoldás még mindig bevált.. Nekem jó a termosztátom,mégis hideg az autó.. És képzeld,néhány vadi új autónál is ezt csinálják..
2011. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
3 éves a kocsi! Szerinted szar benne??? XD
2011. dec. 3. 16:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Bizony,hogy nem ősi román szokás.Az új Focus például saját maga zárja vagy nyitja a hűtőrácsot.Szóval mégsem akkora hülyeség a takaró.Szerintem érdemes.
2011. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a BMW-kben is automatikusan nyitja/zárja a takarólemezt a hűtő előtt :) (a BMW is Román módszert alkalmaz, hogy mik vannak)
2014. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!