Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó a Ford KA?

Milyen autó a Ford KA?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kocsit, és nagyon tetszik a Ford Ka és érdeklődnék, hogy milyen kocsi?
2009. máj. 14. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Négykerekű, kormánykerekes.


Nem tudom mire vagy kíváncsi...

2009. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nekem volt, imádtam, csak kinőttem.

Itt van róla a vélemény: [link]

Többet is érdemes elolvasni, nem csak az enyémet.

2009. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valahogy azt gondoltam hogy négy kerekű, nem vagyok hülye!!!
2009. máj. 17. 15:19
 4/6 A kérdező kommentje:

2. hozzászólónak, köszi majd megnézem.

nekem is nagyon tetszik kis pici és praktikusnak tűnik:)

2009. máj. 17. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Autópótló minibili. Jobb, mint egy fedeles segédmotorkerékpár, mert véd az esőtől, jobb a fütése és 3-an is elférnek benne ha a hátsó utast előtte összecsomagolod. Városi autóimitátum ami hasonlit egy apró autóra de valójában nem autó.

Átmenet a motorkerékpár és az autó között.

Ugyanakkor pl. parkoláskor nem érvényesitheted a kis méretéből adódó kedvezményeket egy motorkerékpárhoz hasonlóan.

2009. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Sőt autópálya matricát is autóét kell rá fizetned, nem veheted meg rá egy motorét, noha súlyban és méretben hasonló kategória.

Supermininek nevezik nyugaton de én inkább autópótlónak nevezném és könnyitéseket kellene rá adni!

Mint azt, hogy motorkerékpáros jogositvánnyal is lehessen vezetni és fél parkolójegy elég legyen rá, meg fél autópálya matrica stb.

Sajos magyarországon senki sincs aki a minitulajdonosokból egy ütőképes érdekvédelmi szervezetet szervezne, hogy kihajtsa és érvényesithesse ezeket a jogokat.

2009. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!