Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » átirásnál új rendszámot...

Szbalazs22 kérdése:

átirásnál új rendszámot kértem, nem kaptam zöldkártya cimket azt mondták, nemzeti közlekedési hatóság adja ki 3000 forint kb. mindenképen kell kérni?

Figyelt kérdés

talatam egy cikket ami szerint nem kell potolnom a matricat elég ha müszaki cimke van rajt az a lenyeg mar egyben van, de mas cikket nem talaltam, nem szeretnem ha megbuntetnenek de feleslgesen se szeretnek kifizetni tobb ezer forintot. Valaki járt mar igy? Kitol kerhetnék felvilagositást? Okmányirodába idiotak vannak össze vissza beszélnek.

[link]


2011. dec. 3. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdésed mellé a link világosan magában foglalja a választ is.

NEM kötelező.

Viszont a szankciója,hogy pl. szmogriadó esetén nem közlekedhetsz vele hiszen nem beazonosítható első ránézésre a besorolásod.

Amúgy ezzel a hiányossággal potenciális célpontja lennél minden rendőrnek.

Tehát : NKH,3000 !

:O))

2011. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!