Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet szemüvegre bukósisakot...

Lehet szemüvegre bukósisakot húzni?

Figyelt kérdés

Ma kaptam kézhez a jogosítványomat, és szeretnék motort venni, de szemüveges vagyok. Van olyan bukósisak, amit szemüvegre lehet húzni, vagy mindenképp kontaktlencse kell?

Milyen típusú bukósisakot ajánlotok? Ha valaki tudna képet is mellékelni...


2009. máj. 14. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehezen, de lehet.

Pont ma próbáltam :)

Levenni már könnyebb.

2009. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt felveszed a sisakot vedd le a szemüveget,utána vissza.
2009. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is először vedd fel a sisakod és erőltesd rá a szemüveged.:)
2009. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyitott sisakot vegyél,javaslom menj be 1 motoros boltba és próbálj fel több félét.Én szemüvegben vezetek motort is és felnyitható állú sisakot használok.
2009. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én simán fel tudtam venni a szemüveget ha sisak volt a fejemen, nem lesz ezzel gond. Zárt sisakot használok. Előbb a sisak, aztán a szemüveg.
2009. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindenképp fel kell próbálni, csak úgy derül ki. Nekem van, amelyik bukó teljesen komfortos szemüveggel is, ugyanolyan méretű, de másik típusú (más bélés, más párnázottság) meg elviselhetetlen - pedig szemüveg nélkül az is jónak tűnt.
2010. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!