Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan és mennyiért adhatom...

Hogyan és mennyiért adhatom el egyedi autórendszámomat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudod eladni
2009. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
88%
Nem tudod eladni! Ha például a céged nevén vagy az auto, és el akarod adni magadnak, ugyanugy ki kell fizetned azt az összeget, amiért kiváltottad! Sajna ez a törvény!
2009. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, valahogy soha sehol nem találtam erre vonatkozóan pontos infót, de akkor most végre ez is tisztázva lett
2009. máj. 19. 07:31
 4/4 Középút ***** válasza:
Én is egyedi rendszámú autót vettem és átírásnál közölték velem, hogy újból ki kell fizetne a (ha jól emlékszem) 80 ezer Ft-t. Szerintem ettől függetlenül az a rendszám az enyém maradt nem adhatják ki másnak, akár el is adhatom, csak ami használni akarja annak ki kell fizetnie azt az összeget. Ha rosszul tudom és valaki tud erről biztosabbat én is kíváncsi lennék rá.
2010. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!