Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adásvételi iratot lehet...

Adásvételi iratot lehet itthon nyomtatni?

Figyelt kérdés
Kocsihoz. Hol találok letölthetőt?
2011. dec. 21. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mit nevezel iratnak,ha a szerződést,azt nyomtathatod szerintem akárhol a lényeg,hogy az aláírások eredetiben kerüljenek rá.Bármit,amin hologram,vagy vízjeles rajzolat vagy egyéb egyedi azonosító jelzés van,azt meg technikailag se leszel képes még csak megközelítőleg sem reprodukálni,ha meg mégis,az hamisításnak számít,és az okirathamisításnak minősülhet.Szerintem.
2011. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen lehet hogy feltudd mutatni a rendőrnek hogy nem loptad hanem megvetted valakitől!
2011. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Adásvételi szerződés vagy mi a francra gondolok. Nem értek hozzá, de postán nem tudtam venni, és sürgősen kéne. Autó eladásához.
2011. dec. 21. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ilyet nyilván nem tudsz postán venni, ezt meg kell írni. Ha értetek hozzá, megírjátok ti (és akkor nyilván ki is nyomtatod, de mindet eredetiben kell MINDENKINEK aláírnia! Sőt, minden oldalt)

Vagy menjetek ügyvédhez, és akkor ő megcsinál mindent, ti csak aláírtok.

2011. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legfrissebb:

[link]

2011. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!