Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. S! Szerintetek megéri?

S. O. S! Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

Haver kinézett magának egy robogót, de csóróság van, így a telóját adná érte. Szerintetek megéri? A teló egy S-E x10i, a kiszemelt meg ez.

[link]


Minél több választ szeretnék, ha lehet indoklással!


2011. dec. 29. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megéri, kell vele foglalkozni, de ha nincs motorikus baja akkor nem kell rá sokat költeni.
2011. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Ramatyul néz ki, tuti motorikusan is hasonló. EZ pont olyan, h elcseréli, és megutálja a robogókat , hogy szarok, mindig bajuk van, miközben csak ez egy roncs.
2011. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a robogó egy márkátlan szar. Nem ér egy lyukas garast se. Az a telefon amiért cserélne 10X többet ér ennél. Remélem lesz esze és nem cserél.
2011. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért egy kalap sz.rt se adnék.
2011. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó sok a nemleges válasz... Necces ez a dolog,csak mert tavasszal vett 150.00ért egy SR-t, hazavitte, majd 2 nap állás után nem indult be többé. Szervízben közölték hogy véres a torka a mocinak, mert karambolos, meg össze-vissza van gányolva(bogarak költöztek a deknibe és még sorolhatnám...) Pedig a külseje nagyon ott volt. Haver meg eladhatta bontásra.

Nem szeretném, ha benyalná megint, mert jó gyerek és keményen dolgozik a gubáért. Jöhetnek még válaszok!

2011. dec. 31. 02:04
 6/7 kiralyftab ***** válasza:

Kinézet alapján nem hiszem hogy én belemennék.


Vásárlás után igencsak kíván felujítást.


Ez az én álláspontom.

2011. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kiralyftab ***** válasza:

Ja és ha nem vagy tipusfüggő , akkor Javaslom a Honda Dió AF -34 , vagy AF35 tipusokat.1999 - 2004 közöttiek.Kb.: hasonló áron mennek mint a hirdetésben szereplők.


Igaz kistestüek , de :


7 le ek ,

3 literrel elmennek ,

Roppantúl fürge gépek ,

És soha nem hagynak cserben.


Legalább is engemet az enyém 14000 km alatt még nem hagyott cserben.

Igaz 70 a vége , de azt a Somogyi Dombságok 10 % os emelkedőin is eléri még állórajtbó is.


De ez az én álláspontom.

2011. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!