Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnál ez normális hang?

Simsonnál ez normális hang?

Figyelt kérdés
Olyan hangot hallok, minthogyha a dugattyún a gyűrűk így rezegnének (csörömpölnek, mozognának, ilyen kis ciripelés vagy nem is tudom mihez hasonlítsam). A henger, dugattyú, gyűrűk rajta, csapszeg, tűgörgő most lett cserélve nemrég. A réginél nem tudom h volt e ilyen hangja mert amikor megvettük kicseréltük. Az e kérdésem h ez probléma e, vagy majd ahogy bejáratódik ez majd abbamarad ? Vagy ha ez nem egészséges akkor mi lehet a probléma ? Előre is kösz az infókat.
2011. dec. 30. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az S51-eseken néha az szokott ilyen problémát okozni, ha nincsenek meg a rezgéscsillapító gumik a hengerbordák között. A jókora alumíniumbordák ugyanis igencsak szeretnek remegni, olyankor pedig mindenféle cifra hangot adnak ki magukból.

(reméljük, csak ennyi a gond, bár leírásból mindig nehéz megmondani, hogy jó-e egy hang)

2011. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ciripelő hang jöhet a karburátorból is, a súber/súbertű környékéről.
2011. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Uhh tényleg a gumik nincsenek benne, pedig már mikor meg akartam venni, nézegettem is a hengert, veszek bele gyorsan azt remélem abbamarad,köszi .. :)
2011. dec. 31. 03:14
 4/15 A kérdező kommentje:
A karbi is lehet, hogy gyanús mert pár napja a gázbovden vége beleszakadt, de ez a hang már korábban is megvolt. Ami viszont jobban aggaszt hogy szétszedtem a karbit, ugye hogy megcsinálom, csak az a baj hogy én is raktam össze, aztán lehet vmit elrontottam.
2011. dec. 31. 03:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem fúrattad meg, csak az új dugattyút és a gyűrűket beleraktad a szénné kopott hengerbe, akkor nyilván az a baj...
2011. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"A henger, dugattyú, gyűrűk rajta, csapszeg, tűgörgő most lett cserélve nemrég."

egyszerre lettek bele véve a dolgok, de gondolom ezek az utángyártott dolgook sem az igaziak.

2011. dec. 31. 21:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Enyém is csörgött utángyári dugattyúval, még gyári hengerben is, sőt, eddig minden gagyi dugattyúmon eltört a gyűrű. Két ilyen alkalom volt, az egyik üzem közben történt, a másikat meg szétszedtem mert hülye hangja volt, és ahogy megfogtam a dugeszt, kezemben maradt a gyűrű.
2012. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Aztán szereztél eredeti dugót vagy mi ? Vagy hogyan lett jó ?
2012. jan. 1. 14:18
 9/15 anonim ***** válasza:
Keystone-t rakok bele. Azon van normális gyűrű. Az utángyári gyűrűk törnek, mint a ropi.
2012. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja, miközben raktuk fel mi is eltörtünk egyet, de a haverom vmi spéci ragasztóval összeragasztotta, azt mondta hogy jó lesz, de hiába csinálnak a gyárak szart feljavítjuk mi :D
2012. jan. 3. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!