Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » EGR szelep meghalt a Corsámban...

EGR szelep meghalt a Corsámban. Érdemes bontottat venni?

Figyelt kérdés

A szerelőm azt mondja, hogy jobb lenne az új, 50ért, de lehet szerez 30ért külföldről.

A bontott ugyan, úgy beszarhat mint a régi...

Ha esetleg lesz benne új, hogy kerüljem el, hogy megint tönkre menjen??


2012. jan. 8. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
nekem Polom van kb másfél éve úgy megy az autó, hogy elvan törve az EGR szelepben a tekercs.Ettől függetlenül javaslom az újat, de csak ha van pénzed rá, felesleges kiadásnak tekintem. Én is úgy vagyok vele, ha lesz pénzem ki lesz cserélve. Gondot nem okoz, lásd az én példámat.
2012. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kiiktatni nem lehet? Szerintem az a legjobb.
2012. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kiiktatással az a gond, hogy állítólag egy idő után megbolondul a szg és elkezd mindenféle hülyeséget kiírni. Én is próbáltam rávenni az autószerelőmet, ő mondta, hogy egyszer csinált ilyet, utána az autó szg-je beadta az unalmast.Lehet vki megtudja okosan csinálni, de jobb ha ott marad...
2012. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nekem is azt mondta, hogy még nyugodtan mászkáljak vele, de ha majd nem lesz rendes alapjárat, meg lefullad, akkor már muszáj lesz cserélni...

szal úgy vagyok vele, hogy inkább legyen meg most a csere

2012. jan. 8. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:
jó ha mindenképp cseréled, akkor én csak is az újban bíznék. elkerülni nem tudod az elromlását, mert ami elromolhat az el is romlik. (nekem amúgy kb 5 éves koráig bírta) másfél év alatt nekem nem okozott gondot, műszakin is átlehetett vinni, mert kitisztították, így ideig óráig nem jelez vissza a lámpa.tény, hogy ettől függetlenül rossz, de eddig nekem nem futotta fölös 50 ezer ft-ra plusz munkadíjra :)
2012. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az új is ugyan úgy elromolhat mint a bontott.
2012. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csak a bontott már használatban volt és kitudja milyen állapotban van. lehet beszerelik, megy 100 km-et aztán szevasz
2012. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Át kell kötni a csatlakozókat ellenállással.
2012. jan. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az lehet de nem is kerül 50 ezerbe,ennyiért én nem cserélném ki.
2012. jan. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy sincs nagy szerepe, csak eltúlozták a jelentőségét. Annyi, hogy visszavezeti az elégetlen üzemanyagot.
2012. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!