Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson kipufogó, lehet rossz?

Simson kipufogó, lehet rossz?

Figyelt kérdés
Vettem egy kipufogót simora, ilyen sima gyári utánzatot, mire haza értem öcsém felrakta és épp be akarta rugni, 3 dik rugásra lerepült a vége plusz a furulya is, kiesett belőle, mondta hogy nem rögzítette csak felnyomta a könyökre, gondoltam is h ez bolond, :D De az a baj utánna összeraktuk a kipufogót, rögzítettük, és nem indul a motor, néha egyet egyet durrant, de egy csomó tolás után sem indult be, mi lehet vele a gond ? előtte működött rendesen.
2012. jan. 10. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valami dugulás lehet valahogyan. Miért nem vettetek valami használt eredetit?
2012. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nem a kipuffogóval van a baj...lehetőség: a gyújtásnál a megszakítót lellene megnézni, ezzel együtt a gyertyát is, valamint az előgyújtást..aztán kitisztítani a porlasztót, hátha ott a gond...nem árt a benzint is megsasolni, esetleg vizes...án új benyát töltenék bele egy lityit...


ha előtte biztos, hogy rendesen működött, akkor szereld le a kipufogót, és fújj át rajata levegőt...ha könnyen megy akkor nem tudom...ha nem, vagy nehezen, akkor kitisztítod, és megy mint a rakéta...

2012. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

talán mégiscsak dugult a kidörrentő...próbálok segíteni...de így nehéz...


sok sikert...

2012. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
szerintem a karbi lehet a szar, megnéztem a gyertyát sötét barna vagy inkább fekete szine van, és van rajta benya is, de nem értem, a subertűt lejjebb már nem tud rakni nem tudom miért van még mindíg sok benzin a gyertyán.
2012. jan. 10. 19:08
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha sok benzint kap, akkor a súberttűt feljebb kell rakni.
2012. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

bocs nem nagyon értek hozzá, Ha sok benzint kap akkor, ahogy letekerem a karbi tetejét belenézek akkor, ugye látom a subertű állását ha sokat kap akkor ugy kell állítani hogy többet lássak belőle ha keveset kap akkor kevesebbet lássak belőle ?

Vagy valaki magyarázza már el köszi :D

2012. jan. 10. 21:23
 7/16 anonim ***** válasza:
Kiszeded azt a vackot. A súber tűt. Azon van egy lemezke. Ezt a lemezt 5 pozícióban tudod feltenni. A közép a normális. Ha a motor sokat kap, tehát fullad gázadásra, akkor a lemezt rakd egy vagy két rovátkával följebb. Ha keveset kap, ilyenkor gyenge, és a gyertya színe se a legszebb, ilyenkor több anyagot kell adni neki, tehát a lemezkét a tű hegyesebbik vége felé kell tenni. Remélem segítettem.:)
2012. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na így gondoltam én is, köszi
2012. jan. 10. 21:49
 9/16 A kérdező kommentje:
amugy már a legfelső rovátkába van és még mindíg sokat kap :S ilyenkor mit csináljak ?
2012. jan. 10. 22:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Kisebb fúvóka, vagy a gyújtással van valami gáz. Előbb megpróbálnék egy másik gyertyát.
2012. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!