Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Romet Kadetbe, hogyan cserélje...

Romet Kadetbe, hogyan cseréljem ki a kondit ami az alaplapon van?

Figyelt kérdés
Légyszi lépésről lépésre írjátok le!
2012. jan. 24. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehúzod a lendkereket egy ilyen szerszámmal:

[link]

Kikötöd a vezetéket, kicsavarod a csavart, kihúzod a kondit. Visszafelé pont fordítva.

Ha az alaplapot is le kell szedni, akkor előtte azért jelöld össze az állását...

2012. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, aztán el akartam indítani, de nem indult be eddig pedig simán indult 300 méterig ment is aztán megállt, gondoltam ezért h kicserélem a kondit. Miután elkezdtem tolni (berugo nincs rajta)kb 200 méter tolás után elindult ment egy 5 métert kb, aztán semmi, mostmár szikrát sem ad karbit is kitusztítottuk előtte. Meg már raktunk bele csomó új gyertyát de semmi. Mi lehetett vele ?
2012. jan. 24. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, ezek közül talán az utolsó a kondi.

Gyújtás tekercs ad feszültséget?

Megszakító nyit? Időben?

Alaplapon a vezetékek nem testelnek?

A kábel a gyújtótrafóig ép, és nem testel le?

Trafó rendben?

Gyújtókábel rendben?

Pipa jó?

Gyertya kék lapos szikrát ad?

Slusszkapcsoló (a lámpában) rendben?


Kis rutinnal és akár egy próbalámpával (esetleg műszerrel) mindez egy kb. 30 perces ellenőrzés...

2012. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt a rajza, egyszerű, mint a faék!

:)

[link]

2012. jan. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!