Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktál csak úgy mindenféle...

Szoktál csak úgy mindenféle vásárlási szándék nélkül használtautókat nézegetni a neten?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Időnként szoktam, mert most 2 éve pályázok egy másik autóra, de nem sürgős mert bőven elvagyok ezzel. Van hogy csak kíváncsiságból nézegetem hogy milyen jó vételek lennének, és volt már rá példa hogy kereskedésbe is elmentem kicsit körbenézni.
2012. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
leginkább csak azért h az én autóm az adott pillanatba mennyit ér, de aztán rájövök h amennyiért eltudnám adni, annyiból nem veszek egy olyat ami azokat tudja mint a mostani...
2012. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szoktam régebben szinte mindennap mostanában kb heti szinten nézegetem őket fantáziálás szempontjából illetve hogy dolgozzon a vonzás törvénye:) plusz így naprakész is vagyok az árakkal kapcsolatban
2012. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Néha... de motorokat sokkal sűrűbben. Azokat olyan 2-3 naponta.
2012. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Néha, kb. hetente egyszer, főleg öreg autókat.

A motorok közül az eladó Pannoniákat naponta megnézem több oldalon is.

2012. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Énis azért nézem, hogy ha most venném meg mennyiért kapnék jót. Meg most benzines van és inkább állnék át dízelre. Abba többféle üzemanyagot lehet tankolni:)))
2012. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Régen autókereskedő voltam,így szakmai ártalom,hogy hetente 4-5 alkalommal is átböngészem a használtauto.hu honlapot.

Csak kiváncsiságból,hogy alakulnak az árak.

Időnként ismerősöknek veszek vagy segitek eladni az autójukat.Ezért szeretek képben lenni az árakkal

2012. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Végre valaki, aki nem állt át erre a baromságra, hogy "jajj 10-20Ft-al drágább a gázolaj, cseréljük le az autót benzinesre".
2012. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát de nem? Derített használt étolajnak nincs sülthús szaga, főleg egy kis használt motorolajnak. De akármit lehet használni, ami szénhidrogén származék.
2012. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen. mondjuk pár hónap múlva tervezek autót venni, most csak körbenézek. a típust tudom, a vásárláshoz mindenképpen viszem a szerelő haveromat, nehogy átejtsenek.
2012. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!