Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Fiat Albeám. A gondom...

Van egy Fiat Albeám. A gondom a következő: 7 nap után teljesen lemerül az 55Ah-s akksim. Tudja deríteni a rejtett fogyasztómat? Az autódiagnosztika esetleg fel tudja deríteni a rejtett fogyasztómat?

Figyelt kérdés
Nincs rajta semmilyen fogyasztó;kezdetben a riasztóra gyanakodtam; mert akkor 0.4A-t mértem alap helyzetben. Kivettem a biztosítékjait akkor már csak 0,1A mértem. Van benn egy digitális óra ami direkt fogyasztó. Mi a francot csinálljak vele, mert már a negyedik akksit cserélem benne ez végett. Alapjárati töltő fesz 14.5V. Mit tanácsolsz kit keressek meg a problémámmal.
2009. máj. 30. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg az autórádió.

Ismerek pár embert, akinek ez szlopáta le.

Analóg óra az nem meríti le tuti, az astránkban is van digitális, és sose meríti le az aksit.

Vagy ha van nagy hangcucc a kocsidban, azok a cuccok is szlopáhtják. (erősítő stb.)

2009. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megmértem az alap fogyasztást ; nullára kikapcsoltam mindent; előlap levesz ; nincs világítás, s ekkor 0,14A a fogyi.előlap vissza akkor is ennyi.
2009. máj. 31. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!