Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 406-ot milyen motorral?

Peugeot 406-ot milyen motorral?

Figyelt kérdés
benzinest vagy dizelt? es milyet?
2012. febr. 6. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Biztos, hogy csak benzinest vennék. Dizellel csak a baj van, ebben a hidegben tök kényelmetlen, nagy rakás szar. Ha valami elromlik sokkal drágább, na meg a használt dízel szar. Nem utolsó sorban pedig az autó benzinnel megy. :) Amúgy én 2 ezresnél biztos nem adnám alább, ekkora kasztninak kell erő.
2012. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dízelt vennék, bármelyik típus elég jó konstrukció. Nagyon válogasd meg, hogy milyen állapotút veszel. Ennél a típusnál előny, hogy 200 ezer körül tudsz hozzá angol donorautót venni.
2012. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik közeli ismerősömnek van egy 2.0 HDI motorral szerelt 406-osa. Elég sokat mennek vele, de nem nagyon van vele gond. Mondjuk törődnek is vele rendesen. Nyilván ha kifogsz egy elhanyagolt példányt arra lehet költeni rendesen, de ez a használt autó vásárlás hátránya. Nagyon sok múlik az előző tulajon. Ha van vezetett szerviz könyve azt nyugodtan kérd el, és nézd át.

Egyébként az autóról úgy általában semmi rosszat nem tudok mondani. Nagy, kényelmes még hosszú távon is, hátul is könnyedén elfértem, pedig 189 cm vagyok. Szépen húz még 80-90 km/h-nál is, legalábbis ezzel a motorral. Fogyasztásán még én is meglepődtem, de miután láttam a fogyasztásmérőn a 6 litert, nem volt kétségem. Persze ezt a lehető legkímélőbb vezetés mellett, mert simán benyeli a 10 litert is, ha nem figyelsz oda. Kanyarokat nagyon fekszi, nem tolja az orrát, végig stabil. Futóműve is rendben van, ami nem egy utolsó dolog ezeken az utakon. Nagy sebességnél is meglepően csendes.


Ennyit tudok mondani róla így hirtelen, de itt egy teszt az internetről ha esetleg érdekel olvasd el:


[link]

2012. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!